Akyol medikal muayene sistemleri kategorisinde tıbbi ve medikal ekipmanlara yönelik çok çeşitli cihaz tedariği sunar. Kapsamda özellikle ürolojik tedavilerde kullanılan tıbbi cihazların satın alınması ve kiralanması şirket tarafından sunulan bir hizmettir. Kiralama hizmeti sonrasında tüm tıbbi cihazların tadilat ve onarımına dair ek hizmette sunulmaktadır. Akyol medikal firma olarak ikinci el ve sıfır ürün tedariği Holmium lazer satış teknik servis ve yedek parça temini fırsatı sunar. 

Akyol medikal sektörde 11 yıldır varlığını sürdüren ve kaliteli hizmeti hekimlerle buluşturan bir kadroya sahiptir. Tecrübesi ile satışını ve kiralamasını sunduğu cihazlarda bakım ve onarım hizmetini de sunar. Gerekli görüldüğünde yedek parça hizmeti sunan firma aracılığı ile medikal anlamda sarf malzeme tedariği ve satışı kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ciddi ameliyat süreçlerinde muayene sistemlerinin tedariki konusunda uygun fiyatlı politika kapsamında daha cazip ürün fiyatları sunulmaktadır.

Medikal ürün sistemlerinde ikinci el satışının benimsenmesindeki önemli rol kaynağı da budur. Uzman kadromuz ile vermiş olduğumuz hizmette yaşayabileceğiniz herhangi bir problemde iletişim kanalları üzerinden irtibata geçebilirsiniz Akyol medikal Ankara bölgesinde tıbbi cihaz ürünlerinden daha az bir maliyetle faydalanabilmeyi sağlıyor. Sunulan muayene sistemleri ürün kategorisi içerisinde; Holmium Lazer, Plazma Kinetik, Optik Lensle, Ürolojik Taş Kırma Ekipmanları, Working Elementler, Rijit-Flexible Urs, Storz Kule, Rezektoskopi setleri, Ameliyat masası ürünlerini tadilat ve onarım garantisi ile hizmete sunar.

hemenara_icon