Tıbbi alanda ihtiyaç duyduğunuz her türlü ikinci el cihaz tedariğini kısa sürede sizlere sunmaktayız. Özellikle ameliyathanelerde kullanılan pratik cihazların ve optik lenslerin tedavi için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Muayene sistemleri kapsamında Akyol medikal firmasından sunduğu ikisi bir üreteroskop, nefroskop, radyan ısıtıcı, storm kule, rezektoskopi setleri, koter, Blast Shield (koruma kalkanı), ameliyat masası, jinekolojik masa gibi farklı ürün seçeneklerini cep telefonu numaramız üzerinden arayarak talep edebilirsiniz.

İkinci el cihaz tedariği hizmeti konusunda Plasma Kinetik kadın doğum cihazı ürünü whatsapp destek hattı Akyol medikal garantisi ile sizlere sunulur. Garantili olarak satışı yapılan ürünlerin kiralama hizmeti dışında yedek parça satışı da sağlanmaktadır. Tadilat ve onarım hizmeti içinde Ankara bölgesinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el tıbbi cihaz tedariği satın alımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bunlar özellikle cihazın ekonomik olarak daha konforlu şekilde satın alınmasını sağlar. Firmalarla anlaşmayı daha kârlı hale getirir. Bazı durumlarda yeni cihazı almak yerine ikinci el tıbbi cihaz kullanmak ürünün yeniden kullanılabilir şekilde hizmete sunulması açısından da ekonomik bir kazanç sunar.

Çok fazla eski olan cihazların yedek parça bulamama riski bulunabilir. Bu göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle firmaların sunduğu garanti sürelerime dikkat edilmesi gerekir. Akyol medikal firması uygun fiyatlarla ekonomik olarak yeni bir cihaz almak yerine eski cihazın tamir edilmesi ve kullanılmasını sağlar. Bu durum daha uygun fiyatlı olarak ürünü tedarik edebilmeyi kolaylaştırı. Hastanede ya da evde kullanılacak tıbbi cihazlar için bu teknik kullanılabilir. Her türlü İkinci el cihaz tedariki için Akyol medikal firması ile irtibata geçebilir. Konu üzerine daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

hemenara_icon