Ürolojik taş kırma ekipmanları vücut içerisinde oluşan özellikle böbrek alanındaki 6 milimetreye kadar büyümüş olan ve dokuya zarar veren taşın kırılmasını destekleyen cihazlardır. Her biri farklı boyutlarda üretilebilir. Cihazların en büyük özelliği şok dalgası sayesinde dokulara zarar vermeden kısa sürede hastayı tedavi edebilmesidir. Yalnızca yetişkin hastalarda değil çocuklarda ya da bebeklerde de güvenle kullanılabilir. Şok tedavisi yöntemi bulunur. Taşın büyüklüğü ve sertliği bu seansların belirlenebilmesinde büyük bir önem taşır. Akyol medikal firması olarak ultrasonik taş kırma makinesi, pnömatik taş kırma makinesi, şok dalgaları ile ESWT ereksiyon ve fizik tedavi cihazını sizlere sunuyor. Satın alım işlemlerinde firmamıza ulaşarak aktif telefon hattımız aracılığı ile ürün satın alım işlemini kısa sürede sağlayabilirsiniz.

Gündelik hayatın zorlu hallerini daha kolay hale getirebilmek için kullanılan böbrek bölgesinde, idrar kanalında oluşan tıkanıklığı giderebilmeyi destekleyecek ekipmanlardan oluşur. Işın dalgaları sayesinde mini şok dalgası tekne ile bölgeye zarar vermeden üreter, taşlardan böbrek taşlarından ya da peyroni oluşumundan mesane bölgesini arındırarak kısa sürede eski sağlığına kavuşturulur. Yaklaşık olarak 30 dakikada tamamlanan işlem sonrasında kişi eski sağlığına kavuşarak çalışma yaşantısına geri dönebilir.

Lazer teknikle gelişmiş olan cihazlar Akyol medikal orjinal ürolojik taş kırma ekipmanları sayesinde daha kolay ve ağrısız hale geliyor. Genellikle uygulanan tedavi belirli bir şiddet aralığı ile vücuda sunulur. Önemli olan burada oluşan böbrek taşının varlığını hissedebilmek ve ultrason cihazları yardımı ile bölgesel olarak alanı tespit edebilmektir. Ardından kullanılacak yöntem tespit edilerek son teknoloji ile entegre edilmiş ekipmanlar kullanılmaya başlanabilir. Akyol medikal firması tarafından sunulan ürolojik taş kırma ekipmanlarında satın alım işlemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Ankara bölgesinde WhatsApp iletişim hattı ile irtibata geçebilirsiniz.

hemenara_icon