Jinekolojik Masa

Jinekolojik masa kadın doğum ve jinekoloji üzerine yapılacak her türlü tıbbi müdahalede operasyonun gerçekleştirildiği bir masadır. Hasta üzerinde uygulanacak olan cerrahi müdahalenin ufak ya da büyük çaplı olması fark etmeksizin profesyonel olarak süreci yönetebilmeyi destekleyecek çok amaçlı masa çeşididir. Mekaniktir ve motorlu bir çalışma aksamı bulunur.

Halk arasında doğum masası olarak da bilinmektedir. Hamilelik sürecinde, gebelikte, cinsel yolla vücuda yerleşen hastalıkların tespiti ve tedavisinde inceleme sürecinde kullanılır.

Kadınların üreme sistemi ile ilgili oluşacak her türlü hastalıkta müdahale edebilmeyi kolaylaştırır. Jinekolojik masanın özelliği jinekolojik ve ürolojik muayenelerde müdahale edebilmeyi kolaylaştırır. Kullanım olarak oldukça kolaydır. Ergonomiktir. Su geçirmez yapıya sahiptir. Opsiyonel olarak da üzerindeki döşeme antibakteriyel bir yapı sunar. Hastanın hareketine yönelik olarak sessiz bir çalışma performansı sergiler. Mekanik bir motor sistemine sahiptir. Rahatlıkla kontrol edilebilen otomatik mobil ayaklı bir kumanda pedalına sahiptir. Dışarıdan gelebilecek sıvıya karşı su geçirmez bir özellik sunar. Bu paslanmaz gövde yapısı ile de desteklenir.

Masayı bulunduğu yere sabitlemeyi destekleyecek özel bir emniyet ve fren sistemi bulunur. Farklı renk seçeneklerinde üretimi yapılabilir. Akyol medikal firması farkı ile tıbbi cihaz satın alım işlemlerinde uygun fiyatlı alışveriş sürecini başlatabilirsiniz. Ankara bölgesi ve civarında ihtiyaç duyduğunuz Jinekolojik masayı sizlere kısa sürede ulaştırıyor ve iletişime geçtiğiniz anda konu üzerine destek oluyoruz.

hemenara_icon