Ameliyat Masası

Ameliyat masası ameliyathanelerde sıklıkla kullanılan hastanın tedavi sürecinde yararlanılan özel bir bölmedir. Yükseklik hastanın konforuna göre ayarlanabilir. Özellikle sırt bölümü istenilen pozisyona getirilebilir. Talep edildiğinde belirli bir noktaya kadar kadar operasyon anında kayma özelliğine sahiptir. Bu da görüntüleme sistemlerini daha rahat kullanabilmeyi destekler. Pek çok ameliyat masası ek aksesuarlarla beraber satılmaktadır. Masanın en büyük özelliği elektrikli sistemlerden uzak materyal barındırmasıdır. 2,5 saat boyunca full dolum sağlandığında 30 tam hareket ve 9 saat kullanım fırsatı sunar. Üzerinde belirli alanlarda elektronik hareketler yapabilmeyi destekleyecek kumandalar yer alır.

Ameliyat masası kullanımı tıbbi olarak esnek bir kullanım alanına sahiptir. Ameliyat masaları genel cerrahi, ortopedi, üroloji, göz, beyin, jinekoloji, KBB, kardiyoloji gibi pek çok operasyonu gerçekleştirmek için farklı tasarımlarla üretilmektedir. Her operasyona uygun olarak tasarımsal bir süreçten geçirilir. El kumandası yardımı baş ve ayak kısmında yer alan noktalar sayesinde kısa sürede kontrol edilebilir.

Zemin bölgesine olan uzaklığı profesyonel bir şekilde sağlanır. Sabitlemeye gerek kalmadan aktif olarak hareketli bir şekilde kullanabilmeyi destekler. Alanında uzman her türlü hekimin rahatlıkla kullanabileceği rahat, profesyonel, fonksiyonel ve dayanıklı ameliyat masaları için Akyol medikal ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi hastanelerde rahatlıkla kullanılabilecek hem pratik hem de kaliteli ürün satışını Ankara bölgesinden erişilebilecek en kısa sürede sağlamaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz.

hemenara_icon