Sağlık sektöründe oldukça uzun bir şekilde hizmet vermekte olan Akyol Medikal, hem kaliteli hem de kusursuz bir şekilde sunmuş olduğu ameliyathane ve yoğun bakımı kurulumu alanlarında hizmet vermektedir. Bu hususta global olarak teknolojinin son gelişmelerini yerli üretimler ile beraber de birleştiren Akyol Medikal, kurulum alanında en profesyonel hizmetleri sağlamaktadır. Kurulum alanı içerisinde opsiyonel olarak çözüm üretme, uygulama ve de hayata geçirme hususlarında en verimli, dinamik ve de aktif örgüt yapısı ile en yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Bu anlamda teknolojik gelişmeleri güncel bir şekilde takip etmekte olan Akyol Medikal firması, sağlık sektörü içerisinde yazılım ve donanım olarak hizmet vermektedir. Yer alan projeler, ekipmanlar ve hassas teknolojik cihazlar ile entegre olarak kurulmaktadır. Bu şekilde ihtiyaç ve de beklentilerin karşılanması durumunda kendini daha iyi bir şekilde geliştirerek yalnızca ülkemiz içerisinde değil, dünyada da bu şekilde hizmet vermekte olan sayılı firmalar arasında yer almaktadır.

Akyol Medikal, teknik ekipmanlar ve de hassas teknolojik cihazlar ile tecrübeli personelleri ile sağlık kurumları içerisinde yer almakta olan tüm montaj bakım işlerini alanında uzman personelleri ile gerçekleştirerek ameliyathane ve yoğu bakım gibi alanların inşa süreçlerini sağlamaktadır. Hizmetler uygulanırken müşteri memnuniyeti esaslı olarak kullanım kolaylığı sağlanması firmamız adına oldukça büyük bir önem teşkil edebilmektedir. Bu anlamda ameliyathane ve yoğun bakım kurulumları hizmetleri için hastaneler ile beraber ortak yürütülen çalışmalarda, projede kurum, ekipman desteği ve de satış sonrası desteği sağlanabilmektedir.

Uzun bir süredir bu alanda hizmet sağlayarak birçok projeye imza atmakta olan Akyol Medikal, anahtar teslim olarak ameliyathane ve yoğun bakım kurulumları alanında teknik destekleri aktif olarak sağlayabilmektedir. Akyol Medikal firmamız ile beraber iş birliğinde bulunan hastaneler, belirlemiş olduğu oda ve de alanlar içerisinde, bakanlığa uygun bir şekilde standartlar ile tadilat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde test edilip kullanıma hazır halde son kullanıcıya ulaştırılması amaçlanmaktadır. Siz de ameliyathane ve yoğun bakım kurulumları ile alakalı tüm işlemleriniz için Ankara bölgesinde yer alan Akyol Medikal firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.