Plazma kinetik işlemi halk arasında daha çok kapalı ameliyat olarak bilinir. Ağrısız ve acısız bir işlemdir. Özellikle prostat rahatsızlığı çeken hastalarda problemli yapı buharlaştırılarak temizlenir. Öncelikli olarak ameliyat sırasında kişide var olan ve tedavi ettirilmesi gereken dokunun incelemesi yapıldıktan sonra tedavi sürecine geçilir. Ön tanı işleminde patolojik veriler değerlendirmeye alınarak ameliyat süreci başlatılır. Son dönemlerde özellikle iyi huylu prostat büyümelerinin tedavisinde kullanılan en iyi yöntemler arasında yerini alır. Kişi prostat büyümesi huzursuzluğu yaşamaya başladığı anda tedavi sürecinde cerrahi yöntemlerden yararlanmak isteyebilir. Bu yöntemlerde kapalı teknik olarak değerlendirilebilecek plazma kinetik tedavisi sıklıkla uygulanır.

Cerrahi tedavilerin %90'ı bu teknik ile uygulanmaktadır. Uygulanan tedavi süreci sonrasında kanama riski oldukça azdır. Bu yönüyle de tercih edilir. Hasta olan kişi tedavi süreci tamamlandıktan sonra yaklaşık 2 gün içerisinde hastaneden taburcu edilir ve normal hayatına dönebilir. İşlemler sırasında herhangi bir şekilde kişiye zarar verebilecek bir etki oluşturmaz. Ameliyat süreci sonlandıktan sonra idrar kaçırma problemi yaşayanlarda şikayetlerin azaldığı görülür.

Her boyutta prostat için uygulanabilir. Kalp ve akciğer hastalıkları içinde rahatlıkla uygulanabilir. Tekniksel olarak son teknoloji ile entegre edilebilir. Plazma kinetik cihaz satın alımı için Akyol medikal firması aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. İşletmecisi olduğunuz kliniğin, muayenenin ya da hastanenin cerrahi operasyonlarında kullanabilmek için cihaz satın alımı işlemleri garantili olarak satın alım süreci sonrasında da irtibata geçerek yardım alabileceğiniz bir hizmet sunmaktayız. WhatsApp iletişim hattı aracılığı Ankara bölgesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

hemenara_icon