Holmium lazer tedavisi özellikle prostat cerrahi işlemlerinde kullanılan bir cihazdır. Lazerli oluşu bölgesel olarak prostat büyümesi yaşanan noktada oluşan sorunu çözüme kavuşturabilmeyi sağlar. Kapalı cerrahi sistemler ile gerçekleştirilen bir özelliğe sahiptir. Prostatlı doku en ufak parçalara lazer sayesinde ayrılır ve bunlar kapsüllerin içerisine geçişi sağlanarak mesane alanına gönderilir. Morselatör adı verilen bir alet sayesinde dokular parçalanarak vücut dışına gönderilir. Süreçte oldukça tecrübeli olmak bu ameliyatı yapabilmeyi sağlar.

Holmium lazer endoskopik ve laparoskopik yöntemlerde kullanılan ürünler sistemlerin bir numaralı cihazıdır. Böbrek ve idrar yolunda oluşan taşların düşürülerek kısa sürede sağlığa kavuşulmasını sağlar. İdrar yollarında oluşan ya da mesanede görülebilen problemin giderilebilmesini destekler. Ankara bölgesinden sunulan hizmetten her an iletişim numaralarımız üzerinden bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Son teknoloji ile üretilen bu cihazlar böbrek alanında yer alan ya da idrar kanalındaki taşların kısa sürede kırılabilmesini sağlayan özel bir teknoloji sunar. Bu lazer dalgası sayesinde sorunsuz ve zararsız bir şekilde sunulmaktadır. Problemli bölgenin taştan arındırılması %95 seviyesinde olumlu olarak gerçekleşir. Hastanın konforu içinde büyük rahatlık sunar. Kişi ameliyat olduktan sonra kısa sürede kalkarak evine gidebilir. Bazı durumlarda tek seanslık tedavi etkili olur. Lazer yöntemi kullanılarak uygulanan tedavi tekniklerine yeni bir bakış açısı getiren Holmium lazer ürünleri için dair detaylı bilgiyi Akyol medikal firması aracılığı ile elde edebilirsiniz. Firma yetkilileri ile iletişime geçilerek konu üzerine daha daha detaylı bilgi alınabilir ve satın alma süreci başlatılabilir.

hemenara_icon
fbkelektrik Çağrı Merkezi