KBB Ünit

KBB ünit tedavisi muayenelerde kullanılan özellikle Odyoloji alanına ait cihaz ve ekipmanlarına verilen addır. Farklı ünite ve koltuklardan oluşur. Mobil özelliğe sahip ve aspiratörlüdür. Daha az yer kaplar ve yüksek performans sunar. Sadece hastane ya da muayene değil poliklinikler tarafından da özel olarak üretilerek kullanımı sağlanır. Sistem içerisinde özel bir lamba alanı bulunur. Işıklı sistemi sayesinde kullanılan alanda sürekli olarak açıp kapatma özelliğine sahip özel bir mod bulunur. Soğuk ışık modu sayesinde sürekli çalıştırılabilir. Kendi kendine 15 dakikada bir steril edebilme özelliğine sahiptir. Bu yönüyle oluşan mikroplar öldürücü etkisi de ortaya konmuştur. Otomatik olarak tek tuş ile 15 dakika boyunca kapanmadan çalışabilir. İstendiğinde cihaz kendiliğinden kapanabilir. Cihazın satın alımı Ankara bölgesinde yer alan firmamız aracılığıyla sağlanabilir.

KBB ünit cihazı içerisinde tekniksel olarak muayene anında kullanılabilecek her türlü pratik ekipmanlar yer alır. Sensörlü alanlar, basınçlı hava sistemleri, led aydınlatmalar, anti özelliği ve entegre edilebilir. Endoskop sterilizatörü ile tüm aksesuarlar tamamlanır. KBB hekimleri tarafından uygulanacak muayene sırasında oluşabilecek tüm ihtiyaçlar tek bir cihaz üzerinden kısa sürede sağlanabilir.

Cihaz farklı ebatlarda ağırlıkta üretilmektedir. Üretimi buna göre değişir. İçerisinde aspiratör pompası kompleksi ya da ana aspirasyon şişesi yer alır. KKB Ünit cihazı muayene sırasında hekimlerin tüm aletleri tek bir noktada ulaşmasını sağlar. Ekipmanlar hekimlerin daha başarılı şekilde muayeneye odaklanabilmesini destekler. Özellikle cerrahi müdahalelerde yardımcı cihaz olarak Akyol medikal firması aracılığıyla satışı yapılır.

hemenara_icon