Storz Kule

Endoskopik görüntüleme hizmeti kapsamında sunulan Storz kule yüksek çözünürlüklü teknolojisi ile üstün performans sunuyor. Görüntü işlemede kullanılan altyapı yüksek kaliteli ekran teknolojisi ile bir araya gelerek son teknolojiye ayak uydurabilecek farklı bir inovasyon sağlıyor. Modüler olarak bakıldığında tasarımda tüm gereksinimlere ayak uydurabilecek bir sistem benimsenmiştir. Bu da hastalık sürecinde tedavi sürecini daha verimli hale getirebilmeyi destekliyor. Cerrahi tedavilerde kullanılan homojen aydınlatma sistemleri ile daha kolay ve dinamik bir görüntüsü alıyor. Cihaz kullanımında renk tonu, değişimi, doku türüne göre ayrıntılı olarak farklılaştırılabiliyor. Bu da cerrahi müdahale sürecinde dinamik ve etkili yaklaşım imkanı sunuyor.

Endoskopi ya da Flexible endoskopi ürünlerinden daha üst düzey bir kalite vadediyor. Led ışık alanı yine led monitör alanı ile birleşerek bilgilerin döküme edildiği alanda mobil çözüm fırsatı sunuyor. Yoğunluklu aydınlatma alanı led ışık paneli ile birleşerek hem modern hem de kullanışlı bir görüntü oluşturuyor. Yüksek performanslı kalite ile sunulan Storz Kule ürünü için Akyol medikal firmamızla irtibata geçebilir. Aktif iletişim hattını kullanarak ürün satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Konu üzerine detaylı bilgi iletişime geçildiği anda sizlere sunulacaktır.

Cerrahi operasyonlarda yararlanılan endoskopik görüntüleme sistemi içerisinde belirli aksesuarları barındırır. Tüm parçalar fonksiyonel olarak tedavi sürecinde ameliyatı sunacak cerrahın konforunu sağlar. Geniş açılı kaliteli monitör alanı, kamera kontrol ünitesi, kamera kafa bandı, teleskop, soğuk ışık kaynağı, dökümantasyon ve arşivleme alanı, fiber optik ışık kablosu bileşeni ile beraber sunulan cihazın satın alım süreci sonrasında bakım ve onarım hizmeti içinde bizlere Ankara bölgesinden ve site üzerinden ulaşabilirsiniz.

hemenara_icon