Nefreskop

Nefroskop tanımı tıp dilinde böbrek görüntüleyici optik cihaz olarak anılır. Cerrahi işlemlerde genellikle kullanılır. Böbrek kanalına iletilen cihaz sayesinde kısa sürede oluşmuş olan bölgesel iltihaplanma temizlenir. Bu işlem uygulanırken alandaki böbrek taşı da fark edilebilir. Bölgesel olarak oluşmuş kan pıhtısını da temizlemek bu cihaz ile daha kolay ve profesyonel şekilde gerçekleştirilir. Oldukça küçük ve minimal bir alettir. İnce bir tüp kısmı bulunur. Vücudun belirli alanından kesi atılarak doku alanına yerleştirilir. Hedef alana yönelik parçalama işlemi tamamlandıktan sonra kanal alanından içeriye doğru çekilir.

Küçük boyutlu tümörlerin çıkartılabilmesi vücuda yerleştirilmiş stentin alınabilmesi, böbrekte oluşan kistin arındırılması, böbrek taşı ya da parça kalıntılarının kontrollü bir şekilde bölgeden alınabilmesini sağlar. Bölgesel olarak oluşan tıkanıklıkların giderilmesini de destekler. Nefroskop cihazı set şeklinde satılabilmektedir. Pediatrik, yetişkin olmak üzere farklı modelleri bulunur. Her birinin kalınlığı ve ölçüleri birbirinden farklı olabilmektedir. Oluşturulmuş yarıçapına uygun olan tasarım tercih edilir. Ergonomik yapısı sayesinde 45 ile 90 dereceye kadar dönüş açısı gerçekleştirir. Uygun fiyatlı olarak Nefroskop cihazı satın alım işlemleri için Akyol medikal firmasını tercih edebilirsiniz.

Firma aracılığıyla satışı yapılan ürünlerin eksiksiz bir şekilde ve garantili olarak tarafınıza iletilmesi sağlanır. Gerekli görüldüğünde kiralama hizmeti de sunulmaktadır. Konu üzerine detaylı bilgiyi iletişim numarasını kullanarak elde edebilirsiniz. Cihazların kullanımı satın alınımı ya da kiralanmasına yönelik her türlü bilgiye Ankara bölgesinden bizleri arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

hemenara_icon