Rezektoskopi Setleri

Rezektoskopi setleri tıbbi olarak cerrahi alanda kullanılan özellikle üroloji alanında yararlanılan ek aksesuarlara sahip bir cihazdır. Yüksek kaliteye sahip kullanışlı ve uygun fiyatları biçimlendirilebilir çift kılıf sistemi yer alır. Rezzakoskopi setleri içerisinde; yetişkin, bipolar, mini, slim, HD teleskop, lazer, pasif ve aktif çalışma elemanları ile beraber kullanılır. Standart kör alan ya da farklı görüşler ile tasarımsal verimlilik sunar. Özellikle ciddi bir risk derecesi yoğun olan cerrahi operasyonlarda sıvı akışındaki görüş alanını arttırabilmek için farklı kombinasyonlar yapılarak Rezektoskop kılıfları değerlendirilir. Yüksek kaliteli üretimi, paslanmayan yapısı ile yıllarca kullanabilir. Oldukça ergonomik ve dayanıklıdır. Zahmetsiz ve kolay kullanılır oluşur cerrahi açıdan daha rahat ve esnek bir kullanım süreci vaat eder.

Rezektoskopi setleri monopolar ve bipolar enerji ile sürekli akış halindedir. Patolojik vakalarda, cerrahi işlemlerin süresini daha da kısaltmayı ve risksiz şekilde süreci tamamlamayı destekler. Prostat vakalarında dışarıya yaydığı yüksek frekanslı elektrik sayesinde iki farklı tel arasındaki geçişi sağlar. Ürün üzerinde yer alan kamera sayesinde prostatlı doku Rezektoskopi aracılığı ile video ekran üzerinde yüksek çözünürlüklü olarak izlenebilir ve takip edilebilir.

Rezektoskopi cihazı kullanım alanı Uterus, mesane, üretan, prostat dokusunu bulunan alandan temizlemeyi sağlar. Bu sırada kullanılan cihaz yardımıyla ameliyatlarda oluşabilecek travmaların azaltılması da desteklenir. Bu sayede kişinin iyileşme süresi daha da hızlandırılır. Ameliyathanelerde sıklıkla kullanılan popüler cihazlar arasında yer alan Rezektoskopi setleri kısa sürede Akyol medikal firmamız aracılığı ile sipariş oluşturularak istenen bölgeye Ankara hizmet bölgesinden teslim edilir.

hemenara_icon