Lumenis VersaPulse P20H Holmium Lazer

Lumenis VersaPulse P20H cihazı üroloji ameliyatlarında, böbrek taşı kırma tedavisinde kullanılan yumuşak doku uygulamalarında tercih edilen bir teknik aksama sahip cihazdır. Kullanım alanı oldukça geniştir. Genel cerrahi alanlarında, jinekolojide, ürolojide, KBB ve Gastroenteroloji tedavisinde kullanılır. Farklı boyutlarda ve bölgede ki taşların dokudan ayrıştırılarak un ufak hale getirilmesini sağlar.
Cihazın en büyük fonksiyonelliği farklı ekipmanlarla beraber uyum içinde kullanılabiliyor oluşudur. Compact yapıdaki ideal tasarımı küçük operasyonlarda dahi yüksek verim alabilmeyi sağlar. Grafik ekranı alanından otomatik olarak yönlendirilebilir. Tedavi süreci, vaka analizi ve vaka kaydı yapabilmeyi de kolaylaştırır.
Lumenis VersaPulse P20H cihazının özelliği 20 watt güç çıkışına sahiptir. Cihazdan çıkan yeşil hedef ışığı kolaylıkla algılanabilir. Arıza durumunda otomatik olarak case server modu devreye girer. Ameliyatın sorunsuzca tamamlanabilmesi sağlanır. Frekans değeri 15 Hz aralığındadır.

Lumenis VersaPulse P20H cihazı kullanım alanı tek seferde 10 operasyona kadar vaka kaydı özelliğini otomatik olarak devreye alır. Fiber sistemlerle uyumlu oluşu günümüz teknolojisinde akıllı tanıma özelliğini aktif hale getirir. Tek kullanımlık ya da çok kullanımlık olacak şekilde üreter bölgede taş tedavisinde ya da tümör ameliyatlarında rahatlıkla kullanılabilir.  Ürolojik ameliyatlar grubu içinde yer alan iyi huylu prostat tedavisi ile idrar kanalında darlık tedavisinde kullanılır. Düşük voltlu oluşu yüksek ve çok yönlü fonksiyonelliğini engellemez. Kompakt ve çok yönlü tasarımı yumuşak doku ve taş tedavisinde yüksek verim alabilmeyi sağlar. Üroloji ve böbrek taşı kırma ameliyatlarında yüksek verim alabilmeyi sağlayan Lumenis VersaPulse P20H cihazı satın alma hizmetini Ankara ilinde yer alan Akyol medikal firması tarafından sağlayabilirsiniz.

hemenara_icon