Acupulse 40WG CO2 Lazer

Acupulse 40WG CO2 lazer sistemi sahip olan hassas bölgelere dahi rahatlıkla ulaşımı kolaylaştıran bir cihazdır. Günümüz teknolojisi ile uyumlu oluşu, fiber altyapısını desteklemesi ihtiyaç duyulan tüm alanlarda yüksek verim alabilmeyi sağlar. Fiber çıkışında bulunan hedef ışığı rahatlıkla kontrol edilebilir ve devamlılığı sağlanabilir. Kullanımda tasarımı oldukça gelişkin ve fonksiyoneldir. Birden çok el aparatıyla beraber tüm aksesuarlar uyumlu şekilde kullanılabilir. Bu uygulama sırasında daha geniş ve çeşitliliği arttıran bir verimlilik sunar.

Fiber teknolojisinde yüksek iletim fırsatı sunar. 2 metre uzunluğuna kadar lazer fiber özelliği kullanılabilir. Uzun yıllar kullanıma dayanıklıdır. Kullanım süreci devam ederken farklı modlara geçiş yapılabilir. Fiber destekli kol alanı, hava ile temizleme sistemi ve opsiyonel basınçlı hava destek alanı bulunur.

Acupulse 40WG CO2 cihazı özelliği hedeflenmiş doku parçasına yönelik en uygun ulaşım standardını sağlar. Hassasiyeti yüksektir. Yüksek hareket kabiliyetine sahip oluşu optimum enerji seviyesini kontrol edebilmesi ile kısa süreli ameliyatlar ile süreci olumlu hale çevirir. Cerrahi ameliyatları daha kolay ve uygun hale getirir. Kolay kullanımının yanı sıra maliyeti de oldukça düşüktür. Ankara ilinde aktif olarak hizmetini sunan Akyol medikal firması aracılığı ile satın alma hizmeti tamamlanabilir.

Cihazın fiber özelliği ameliyat sırasında lazer uygulamalarında doku yaklaşımı ile spot boyutunu büyütmek mümkün hale gelir. Bu sayede parçalama işlemleri daha kolay ve güvenilir tamamlanır. Fiberin yukarı çekimi spot boyutunda büyütmeyi çoğaltırken güçteki yoğunluğu azaltır. Tam da bu fonksiyonel özelliği ameliyatlardaki kanamayı durdurabilmeyi sağlayacak şekilde kullanılabilir.

hemenara_icon