Lumenis Pulse 50H Holmium Lazer

Lumenis Pulse 50H cihazı üreter tedavilerde oluşan riski azaltabilmek adına tercih ediliyor. Yalnızca üroloji alanında değil cerrahi alanlarının genel komplikasyonlarında, kadın hastalıklarında, artroskopi ve KBB tedavilerinde de kullanılıyor. İleri teknoloji ile adapte olunmuş mekanizması klinik süreçte birden çok vakanın tedavisinde üst düzeyde başarılı verim alabilmeyi de destekliyor. Gastroenteroloji hastalıklarının tedavisinde yüksek düzeyde algı seviyesi sayesinde en doğru verimi alabilmeyi sağlıyor.
Bölgesel olarak oluşan her türlü taşın yumuşak dokuya zarar verilmeden bölgeden arındırılması yüksek frekans ayarları sayesinde mümkün oluyor. Genel cerrahi ameliyatlarında yüksek verim sunan Lumenis Pulse 50H cihazı Ankara ilinde bulunan Akyol medikal firması ile irtibata geçilerek satın alınabilir.

Cihazın nabız başına enerjiyi tekrarlama oranı 3.5J ile 25Hz frekansı arasındadır. Bu aralık oldukça sert taşları dahi hızlı şekilde kırabilmeyi kolaylaştırıyor. Cihazın en büyük fonksiyonelliği ise kapalı ameliyat sistemlerinde kullanılabildiği için açık yara ve kanamayı engelliyor oluşudur. Çift pedal sistemi sayesinde 2 farklı modda rahatlıkla çalışma gösterebilir. Gelişkin teknolojiye ayak uyduran performansı eller serbest modda ya da bekleme modunda kullanabilmeyi sağlar.
Lumenis Pulse 50H cihazının özelliği orta güçte tasarlanmış yumuşak doku alanının tedavi edilebilmesinde ve litotripsi tedavisinde bölgesel taşların giderilebilmesi için rahatlıkla kullanılabilir. Ortalama güç seviyesi 50 watt olan cihazın nabız başına enerjiyi alma, hızı tekrarlama, hızı ve dalga boyu gelişkindir. Lazer kaynağından elde edilen atış ritmi ile bölgedeki taşın kısa sürede ufak parçalara ayrılması mümkün hale gelir.

hemenara_icon