Holmium Lazer Fiber

Holmium lazer cihazı özellikle üroloji alanında oluşacak ameliyatlar için 100 Watt'a kadar farklı modelleri bulunan bir alettir. Ayarlanabilen özel yapısı darbe sürelerini istendiği gibi tercih edebilmeyi de sağlar. Belirli bir ışın seviyesine kadar parçalanma sistematiği bulunur. Kontrollü bir şekilde süreç yöneltilebilir. Ayarlanabilen darbe süresi sayesinde dokulara karşı daha efektif yaklaşabilmeyi destekler. Tekerlek alanı zeminden bağımsız olarak kolayca kaydırabilmeyi sağlar. Cihaz üzerinde yer alan grafik alanında renkli çubuk alanları rahatlıkla incelenebilir. Belirli bir açıya kadar döndürülebilir kontrol konsolu bulunur.

Holmium lazer özelliği çalışma prensibinde farklı darbeli modlar ile kullanımı sağlanabilir. Vücuttaki sert dokunun ya da taşın kısa sürede kırılarak un ufak edilmesini sağlar. Su emme özelliği sayesinde suda çözeltili ortamlarda dahi güvenilir şekilde kullanılabilir. Farklı çalışma prensibi ile hareket eder. Ablasyon, tozlama ve koagülasyon gibi modları bulunur. Tedavi sürecinde zorluk çıkarabilecek sert taşlarda dahi üstün darbe gücü ile mükemmel sonuçlar elde edebilmeyi sağlar. Farklı marka ve modellerde üretimi sağlanır. Klinik ve hastanelerde kullanılabilen bir yapısı bulunur.

Yüksek güçlü yapıdaki Holmium lazer fiber uçları sayesinde böbrek taşı çıkarma ameliyatında, mesane tümörünün alınmasında, üreter darlık tedavisinde kullanılır. Talep üzerine konnektör alanı daha da özelleştirilebilir. Tıbbi lazer tedavisinde kızılötesi ışın ile uygulanabilecek tedavi tekniklerinde, böbrek taşı ameliyatında ya da Üriner Litotripsi uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir. Akyol medikal firması farkı ile farklı marka ve modelde isteğinize uygun Holmium lazer fiber ürününü satın alabilirsiniz. Bizlerle Ankara bölgesinden irtibata geçebilir, talep ettiğiniz ürüne yönelik detaylı bilgiyi site üzerinde sunulan iletişim hattı ile irtibata geçerek elde edebilirsiniz.

hemenara_icon