AcuPulse Duo Lazer

AcuPulse Duo lazer teknolojisi fiber sistemler ile entegre edilmiş serbest ışın enerji dağıtımına sahip bir cihazdır. Teknik olarak tarayıcılı ve tarayıcısız olarak iki farklı portatifi mevcuttur. Kontrollü bir şekilde var olan doku alanına yönelik lazer teknolojisi kullanılarak en doğru güç kısa sürede uygulama sağlanacak alana sunulur. Süreçte pıhtılaşma oluşumu bekleniyorsa sürekli ve sabit bir enerji ışığını açığa çıkar. Yüksek darbe sistemi bu yeni teknolojide cerrahi operasyonları daha verimli hale getirir.
Fiberin kalitesinin hissedildiği bu modelde oldukça zor cerrahi doku operasyonlarında dahi ek incelik prensibi sunarak tedavi sürecini en az termal nekroz ile sonlandırabilmeyi sağlar. Çok yönlü tasarım ulaşılması zor olan alanlara dahi kolaylıkla ve güvenli şekilde erişebilmeyi kolaylaştırır. Lazer fiber seçeneği sayesinde hassas tedavi seçenekleri rahatlıkla uygulanabilir.

AcuPulse Duo cihaz özelliği sürekli ve sabit ışın prensibi ile kömürsüz olarak çalışabilmeyi sağlar. Orta güçte atılım değişkenliği, sabit frekans hızı ile süper nabız kontrolü sağlar. Cerrahi operasyonlarda daha yüksek verim alabilmeyi sağlar. Lazer teknolojisinin sunduğu hassasiyetlik bu cihaz ile de hissedilir. Esneme payı hasta için en uygun yeni alanın açılmasını ve dokunun sağlıklı bir şekilde korunurken tedavinin tamamlanmasını sağlar. Sürekli dalga boyu lazer modu aktif hale getirildiğinde uygun darbe sistemi sayesinde doku yönetimi kolaylıkla sağlanabilir. AcuPulse Duo cihaz satın alma işlemleri için Ankara ilinde faaliyetlerini sunan Akyol medikal firması ile irtibata geçilebilir.

hemenara_icon