UltraPulse CO2 Lazer

UltraPulse CO2 cihazı lazer sistemli yüksek performansı ile eğitim kurumlarında rahatlıkla kullanılabilen portatif bir cihazdır. Dokudaki problemin termal etkisi ile dalga boyuna sahip lazer tasarımı tedavi sürecini konforlu hale getirir. Farklı modlara geçiş sürecinde ortalama güç oluşturabilme özelliği ile cerrahi sistemlerde en çok tercih edilen lazer teknolojisidir. En yüksek verim, değiştirilebilen bu farklı modlardan elde edilebilir.
Farklı modlarda kullanım kolaylığı sağlayan özel bir yazılım ile çalışır. Bu, istenen enstrüman hassasiyetinin en yüksek seviyeye ayarlanmasını sağlar. Herhangi bir yanık izi bırakmadan işlem kolayca tamamlanır. Hassas arayüz, taşınabilir bir tasarım ve kullanıcının kolayca erişebileceği ek aksesuarlar ile sağlanır. Güçlü bir tarama derinliğine sahip olan cihaz istenilen alana kolayca taşınabilir. Yumuşak doku ablasyonunda yüksek verim elde edilir.

UltraPulse CO2 lazer cihazının kullanımı estetik ameliyatlarda, cerrahi tedavilerde ve özellikle dermatolojik hastalıkların tedavisinde kullanılan çok yönlü bir özelliğe sahiptir. Elektromanyetik kızılötesi ışınlar yayarak dokunun buharlaşmasını veya kesilmesini önleyecektir. Klinik vakalarda derideki bir lezyon veya tabakaları arasında başarılı bir operasyona olanak sağlar. Yüzeysel patoloji, doku iyileşmesi ve ton ayarı gibi işlemler için tasarlanmıştır. Farklı yoğunluklarda ayarlanabilir hız frekansına sahiptir.
UltraPulse CO2 cihazının özelliği en küçük noktalarda bile yüksek verim sağlar. Yanık izlerinde, akne tedavisinde, yara oluşumunun giderilmesinde ve kırışıklık tedavisinde en derin noktalara ulaşmayı sağlayan etkili bir özelliğe sahiptir. UltraPulse CO2 cihazı Ankara'da hizmet veren Akyol medikal firmasından hastanelerde, özel kliniklerde ve muayenelerde kullanılmak üzere satın alınabilir.

hemenara_icon