Holmium Blast Shield

Holmium Blast Shield cihazı açık ve kapalı prostat ameliyatlarında, üreter tedavisinde holmium lazer fiber cihazı ile uyumlu şekilde kullanılabilir. Farklı boyutlarda üretilebilen cihaz Akyol medikal firması farkı ile steril şekilde paketlenir ve özenle talep edilen noktaya ulaştırılır. Günümüz teknolojisine uygun akıllı tasarımlara sahip cihazın  yuvarlak uç yapısı scope kullanılırken çalışma kanalı üzerinde rahatlıkla hasarsız onarım yapabilmeyi sağlar. Yüksek enerji iletimi, dayanıklı bir uç performansı, fiber altyapısına uyum sağlayabilmesi uygun fiyatlı oluşu ile de tercih edilir.

Türkçe karşılığı koruma kalkanı olan Holmium Blast Shield lazerin etkisiyle oluşan optik hasarın engellenebilmesi için Kalkan görevi üstlenir. Enerjinin kaplama alanı tabakası üzerinden taşmasına engel olan portatif yapıda üründür. Kullanımı sırasında büyük çaplı termal hasarın engellenebilmesinin önüne geçer. Fiber alana zarar vermesini önleyebilmek ve lazer enerjisinin dış katmanı aşarak farklı noktaya erişimine engel olabilmek için koruyucu görev üstlenir.

Holmium Blast Shield cihazının diğer ürün parçaları ile uyumlu şekilde çalışabilmesi önemlidir. Üretim aşamasında üzerindeki lens tasarımının tek yönlü olmasına dikkat edilir. Belirlenmiş cihaza rahatlıkla sabitlenebilir ve var olan cihaz ile uyumlu hareket edebilir olması önemlidir. Holmium Blast Shield cihazı kullanım alanı hastanelerde, özel kliniklerde ve muayenelerde üroloji ameliyatlarında kullanılmak için tasarlanmıştır. Holmium lazer cihazı ile uyumlu şekilde çalışabilir. Bu alanda kullanılan medikal cihazını Ankara ilinde aktif olarak faaliyetlerini sunan firmamız aracılığı ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz

hemenara_icon