Rijit Urs böbrek taşı içerisinde sıkışmış taşlar için adlandırılan bir kavramdır. Özellikle idrar kanalına sıkışan taşlara ulaşabilmek için Rijit özelliğe sahip bir endoskopi cihazı ile problemli alana ulaşılarak lazer tekniği ile taşlar kırılır ve ortam temizlenir. Kullanım şekli itibariyle daha çok taşın büyüklüğü kaz ucundaki kamera sistemi ile tespit edilir. Problemli alan daha kolay bir şekilde bu metotla tedavi edilir. Dışarıdan açık yaraya gerek kalmadan etkili ve dayanıklı kırma kapasitesi ile problemli alanın anında tedavi edilmesini sağlar. Bu sebeple daha derin tedavi süreçlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Bizlere Ankara bölgesinden ulaşarak yaşadığınız hastalığa yönelik firmamız aracılığı ile cihaz talebinde bulunabilirsiniz.

Flexsible Urs idrar kanalına sıkışmış böbrek içerisinde ya da üreterde huzursuzluğa neden olan taşın lazer tedavisi ile parçalanma işlemini sağlar. Herhangi bir şekilde vücudun bir noktasına kesik atılmadan açık yara riski oluşmasına fırsat tanımadan lazer yöntemi ile bölge taştan temizlenir. Bu durum ileride olabilecek kanama riskini de engeller. Kişi tedavi sürecinin ardından kendisini daha iyi hissedecek yaşamsal faaliyetlerine daha rahat devam edebilecektir. Uzun süreli olarak yatağa bağımlı kalmak gerekmeyecektir. Yaklaşık 20 dakika süren bu tedavi sonrasında fiziksel aktiviteler standart şekilde tamamlanabilir. Rijit - Flexsible Urs nasıl temin edebilirim? sorusunun cevabı için Akyol medikal firması aranarak kusursuz bir satış süreci ile gerçekleştirilebilir. Kiralamak istendiğinde gerekli bakım ve onarımı gerçekleştirilerek firma tarafından ilgili kişiye teslim edilir. Kısa sürede cihaza erişim sağlayabilmek için telefon hattımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Vücutta mesane, böbrek alanına sıkışmış farklı boyutlarda taş birikimi idrar yolunu tıkayarak gündelik hayatın konforunu zedeleyebilir. Böyle bir durumda Rijit Urs ya da Flexsibeli Urs cihazı ile problemli alan kısa sürede tedavi edilebilir. Kişi tedavi sürecinin ardından kısa sürede hayata adapte olabilir. Burada önemli olan lokal anestezi tekniği uygulaması ile lazer sistemi kamera teknikleri ile geliştirilip hastaya uygulanır. Bu durum ağrı ve acı riskini azaltarak oluşabilecek ani kanamalarında önüne geçer. Vücudun farklı iki böbrek alanında birikmiş olan taşlar tek bir seans ile cihaz sayesinde giderilebilir. Üstelik tedavi sürecinde herhangi bir ağrı acı ya da kanama yaşanmayacaktır. Kişi aynı gün kendini daha iyi hisseder. Böbrek alanında herhangi bir doku kaybı yaşanmaz. Yara izi oluşmaz. Akyol Medikal firmamız aracılığı ile cihaz temin edebilmek için en kısa sürede destek birimimize ulaşabilir, konu üzerine bilgi alabilirsiniz. Cihazların üretim aşamasında farklı marka ve modeller ile hizmet sunulur. Firmamızı arayarak konu üzerine daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.