Tıbbi cihaz kiralama hizmeti ile hastanın her türlü alanda duyduğu tedavi ihtiyacı hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Akyol Medikal alanında belirli prensibe sahip kaliteli ve iyi yetiştirilmiş elemanları ile ihtiyaç duyduğunuz tıbbi cihazı en doğru şekilde sizlere sunuyor. Kiralama aşamasında ekip elemanlarımız sizlere cihazınızı bulunduğunuz yere getirerek kurulum ve kullanım sürecinde destek oluyor. Üstelik tıbbi cihazların çalışma prensibi, kalibrasyon düzeni belirli aralıklarla takip edilerek en doğru şekilde verimli hizmetin alınması sağlar. Kiralama işleminde eğitimli ve alanında deneyimli ekip elemanlarımız evinize teslim ettiği cihazların kullanım aşamasını bir bir takip eder ve süreçte hasta yakınını bilgilendirir. Sağlık hizmetleri kapsamında tıbbi cihaz kiralama hizmetinizden yararlanabilmek için bizlere aktif telefon hattımız üzerinden arayarak randevu talebinizi iletebilirsiniz.

İhtiyacınız olan her anda sizlerin yanında olmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Erişilebilir bir konumda oluşumuz belirli zaman dilimlerinde ihtiyacınız olduğu her anda kiralama hizmetinizden yararlanmanızı destekliyor. Özellikle yatağa bağımlı olarak tedavisi sürdürülen evde bakım süreci devam eden hastalar için tıbbi cihaz kiralama işleminden faydalanabilirsiniz. Öncelikle kişinin firmamızla iletişime geçerek Ankara bölgesinde kiralamak istediği cihazı hastalığın çeşitlerini de ifade ederek talep edebilir. En uygun süre için randevu talebi oluşturulduktan sonra alanında uzman ekip elemanlarımız hastanın taburcu olmadan önce hastalık sürecini geçirdiği hastane aracılığı ile bir rapor alması gerekiyor. Alınan bu rapor ile medikal firmamız aracılığı ile tıbbi cihaz teslimi sağlanabilir. Muhakkak ki bu süreçte hastanın hekimi ile ortaklaşa bir işbirliği sürdürülmelidir.

Akyol Medikal firmamız aracılığıyla gerçekleştirilecek tıbbi cihaz kiralama hizmeti nasıl yapılır sorusunu merak edenler için hizmetlerimiz arasında poliminyum lazer tedavisi sürecinde gerekli olacak tıbbi cihazlar böbrek taşı tedavisinde kullanılacak. Tıbbi cihazlar ya da ürolojik pratikte prostat ameliyatlarında kullanılması gereken tıbbi cihazlar için randevu talebi oluşturulabilir. İletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak kısa sürede kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatlarla bütçenizi sarsmayacak rakamlar sunarak hastalarımıza ev konforunda tedavi ortamı sunuyoruz.