Blast Shield güvenlik malzemeleri kategorisinde değerlendirilen kimyasal deneylerde oluşabilecek riskleri en aza indiren bir kalkan alanıdır. Kimyasal deneylerde risk unsuru göz önünde bulundurularak ek bir koruma alanı oluşturur. Aşırı basınç durumunda koruma sağlayabilmek ve patlama riskini en aza indirebilmek için kullanılır.

Koruyucu kalkan olarak da Türkçeye çevrilebilen Blast Shield özellikle üretim sektöründe çalışırken vücutla temas ettiğinde zarar verebilecek ince işçilikler, alev çalışması ya da hassas cam yapımı gibi süreçlerde rahatlıkla kullanılabilir. Akyol medikal firması aracılığı ile satın alabileceğiniz kaliteli ve uygun fiyatlı Blast Shield satışı sağlıyoruz. Bizlerle irtibat numaralarımız üzerinden iletişime geçerek talep ettiğiniz sayıda ve modelde koruma kalkanı siparişi oluşturabilirsiniz.

Blast Shield yapım alanı düşünüldüğünde ek bir zaman harcamaya gerek kalmadan güvenilir bir performans sergilemeyi sağlar. Oldukça verimlidir. Aletin portatifliği rahatlıkla her yere taşınabilmesini destekler. Uygulama sırasında korunaklı bir yapı sunduğu için ulaşabilecek tehlikeleri de engeller. Dışarıdan gelebilecek hasarı engellediği için sıklıkla tercih edilmektedir. Ürün satışında önemli olan süreçte kolaylıkla sipariş oluşturma ve ulaşım sürecinde kolaylık yaşayabilmektir. Akyol medikal firması sizlere en doğru zamanda uygun fiyatlarla Blast Shield ve benzeri farklı özelliklere sahip güvenlik ekipmanlarında sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz.

İnsanın sağlığını tehlikeye atacak güvenilir bir çalışma sahası sunmayan ateşli ve patlamalı işlerde Blast Shield materyali rahatlıkla kullanılabilir. Mermer yapımı aşaması, torna çalışmaları, boncuk yapımı süreci, yumuşak cam yapımı aşaması, torç lambası ve alev çalışması gibi farklı iş alanlarında kullanılır. Ani patlama durumuna ve alev almaya karşı büyük bir koruyuculuk sunar.