Working Element üroloji ameliyatlarında sıklıkla kullanılan bir cihazdır. Daha pratik ve sağlıklı bir teknik ile prostatı bölgesel olarak tedavi edebilmeyi destekler. Elektrik akımı hastanın vücudu ile temas etmez. Akım cihazın kendisi içerisinde dolaşır. En büyük avantajı ise daha etkili oluşudur. Kişinin daha hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlar. Bu yatağa bağlı kalma süresini daha aza indirir. Daha etkin bir kesme gücü sunar. Herhangi bir hasarı ve ameliyat sürecinde zararı engeller. Tasarımsal olarak daha yenilikçi ve ve teknolojik bir hizmet sunar.

Working Element lazer makineye bağlanarak çalışma prensibi ile hastaya uygulanır. Akyol Medikal firmamız aracılığı ile sunulan cihaz teminatı hizmetinden her alanda yararlanılabilir. Süreç daha hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleşir. firmamız ile aktif iletişim hattı üzerinden irtibata geçerek ürün hakkında bilgi alabilir. Kiralama ya da satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz. Bu işte yıllarını vermiş alanında uzman ekip elemanlarımız gerekli görüldüğünde kiralama ya da satın alma işlemi sonrasında bakım ve onarım işlemleri için hizmet sunmaktadır. Kusursuz hizmet anlayışımız firma ekibimizin ortaya koyduğu özverili çalışmalar ile her alanda kendini kanıtlamıştır.

Working Element üroloji hastalıklarında kullanılan klasik aletlerden daha farklı bir deneyim sunar. Belirlenmiş problemli alana daha hızlı sürede ulaşılabilir ve profesyonelce müdahale edilebilir. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Dışarıdan bakıldığında metalik yapısı cihazın daha dayanıklı olmasını destekler. Kullanım sırasında ek aparatlarla beraber daha hızlı ve verimli bir sonuç alınabilir. Hastanelerde üroloji tedavilerinde son dönemlerde sıklıkla kullanılır. Cihaz satın alım işlemleri için bizleri arayabilir ve genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlarla tıbbi cihaz kiralama hizmetimizden Ankara bölgesinde faydalanabilirsiniz.