Working element cihazı genellikle tıbbi ürünler kategorisinde üroloji ameliyatlarında kullanılan yardımcı bir ekipman olarak değerlendirilir. Kritik ameliyatların vazgeçilmez nesnesi Working element ürünü lazer atım özelliği sayesinde günümüz teknolojisine uygun şekilde rahatlıkla kullanılabilir. Portatif ve kolay kullanılabilir yapısı ile Akyol medikal firması aracılığı ile satın alınabilir. Diğer adı ile çalışma elemanı olarak adlandırılan working element üroloji ameliyatlarında taş kırma ekipmanı olarak değerlendirilebileceği gibi prostat ameliyatları da kullanılır. Ürün satın alma ya da kiralama hizmeti gerçekleştirdikten sonra gerek görüldüğünde yedek parça temini sunulur. Hastanın daha çabuk yeni hayatına adapte olabilmesi kolay hale gelir.

Working element ürünü dayanıklı bir madde olan metalden üretilmiştir. Ürüne bağlı olarak paslanmaz çelik yapısı, metalik donanımları ile uzun yıllar kullanılabilme kolaylığı sunar. Yalnızca bu değil ameliyat sırasında daha pratik bir hizmet alabilmeyi kolaylaştırır. Özellikle prostat ameliyatlarında vücuda zarar verecek elektrik akımının direkt temasına engel olur. Klasik tekniklere göre daha etkin bir kullanım fırsatı sunar. Daha etkin bir kullanım alanı sunması ise hastalığın tedavisinde hızlı ve etkin sonuçlar alabilmek kolaylaştırır. Yardımcı aparatlarla beraber birkaç saatlik prostat ameliyatında daha ılımlı bir verim alabilmek kolay hale gelir. Kritik ameliyatlarda üstün çalışma prensibi ile daha etkin bir sonuç alabilmeyi kolaylaştıran Working element ürününe Ankara ili ve çevre ilçelerden ulaşım sağlayabilir, kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Working element elektrik sistemi ile etkin hale gelen özel bir rezeksiyon içerir. Turp çalışma elemanı olarak da anılan Working element Rezektoskop olarakta adlandırılır. Özel tasarımında kullanılan milimetrik hesaplamalar 30 dereceye kadar teleskopik kullanım özelliği ile dönebilen uyumlu bir kılıf sunar. Günümüz teknolojisine adapte edilmiş gelişkin yapılandırma süreci ile daha etkin bir kullanım alanı sağlar. Etkili bir üroloji ameliyatında muhakkak ki bulundurulması gereken ögeler arasında yerini alır. Cerrahi operasyonlarda vazgeçilmez bir ürün haline gelen Working element cihazı ikinci el satış işlemi, tamir, onarım ve bakım faaliyetleri için firmamızda iletişime geçebilirsiniz.