Holmium Lazer cihazı üroloji alanında kullanılan günümüz standartlarına uygun yüksek kalitede gelişkin bir tasarımdır. 100 Watt'a kadar farklı modellerde oluşur. Dünya çapında evrensel olarak değerlendirilen özel bir lazer sistemi içerir. Akyol medikal firması tarafından sunulan Holmium lazer ürün satış ya da kiralama hizmeti kısa sürede tarafınıza iletilir. Cihazın özel olarak ayarlanabilen lazer darbe süresi bulunur. Bu özellik üreter tedavisinde taşın kırılma sürecinde tozlanmasını, parçalara ayrılmasını,kontrollü şekilde vücut dışına aktarılmasını sağlar. Tüm bunlar acısız ve ağrısız bir şekilde Holmiyum tercih hızı ile gerçekleştirilebilir.

Holmium lazer cihazı endoskopik cerrahi ameliyatlarda kullanılır. Üroloji alanında endoskopik taş kırma ameliyatında, tümör ya da prostat büyüme cerrahi tedavisinde faydalanılır. Tüm bu süreçte fiziksel muayene ekipmanına ulaşmak isteyenler cihazı kiralama hizmetinden faydalanabilir. Kullanımı sırasında konforu ve kısa sürede yeni hayata adapte olabilmeyi sağlayacak güçlü teknolojisi ile alanında çığır açıyor. Ankara ilinde sunduğumuz Holmium lazer cihaz desteği ile en kısa sürede faydalanabilirsiniz.

Holmium lazer cihazı prostat ameliyatında kullanılan cerrahi bir tekniktir. Günümüz standartlarında avantajları daha yüksektir. Güvenilir şekilde kullanılabilir. Açık ameliyatlarda tercih edilir. Holep ameliyatı geçiren bir kişi en geç 2 gün sonra ayağa kalkabilir. Normal aktif yaşantısına yeniden dönebilir. Holep cihazı iyi huylu prostat büyümesi ameliyatlarında günümüz standartlarında daha çok tercih edilir.

Modern ve başarılı, kusursuz bir teknoloji ile prostatlı bölgenin lazer teknikleri ile vücuttan arındırılmasını içeren özel bir cihazdır. Holep cihazının en önemli özelliği ayarlanabilen atış hızı değişken darbe süresinin olmasıdır. Farklı hızda ayarlar sorunlu bölgeye yönelik daha kolay adapte olabilmeyi kolaylaştıracaktır.

Cihaz ayarlanabilir darbe süresi tek kullanımlık ya da yeniden kullanılabilir özel aplikatörü ile ön plana çıkıyor. Holmium lazer cihazının tekerlekli olması, istenen herhangi bir yere aktif olarak taşınabilmesini kolaylaştırır. Kullanıcı dostu olan bu ürün 270 dereceye kadar dönme kapasitesine sahiptir. Renkli çubuk grafikler sayesinde üzerindeki hastalığa yönelik oluşan grafikler incelenebilir. Fiber bağlantı ile eşleştiğinde fonksiyonel şekilde teknolojik tarafı daha çok ön plana çıkarılabilir.