İnsan vücudundaki sağlık sistemine yönelik tespit edilmesi gereken herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisine yönelik kullanılan cihazlardır. Tıbbi cihazlar endikasyon belirtimi yapılarak kullanılan bölgeye yönelik daha etkin fiziksel ya da mekanik yolları en doğru şekilde gösteren ürünler olarakta tanımlanabilir. İkinci el tıbbi cihaz satın alma ya da tıbbi cihaz kiralama hizmeti Akyol medikal firması tarafından bu alanda talep eden tüm müşterilerine sunulur. Firmamızın etkin çalışma prensibi kapsamında sunduğu bu hizmet uygun fiyatlı ve bütçeyi destekleyici tıbbi cihaz ürününe erişebilmeyi kolay hale getiriyor.

Hastanızın ihtiyacı olan tıbbi cihazın kiralama hizmetini sunan firmamız Ankara bölgesinde aktif olarak hizmetini sunmaya devam ediyor. En doğru seçenek üzere karar verdiğiniz anda firmamızla iletişime geçerek yaşadığınız probleme yönelik en uygun cihaz teminini talep edebilirsiniz. Firmamız tarafından yapılan kiralama hizmeti sonrası deneyimli teknik personelimiz yaşamış olduğunuz probleme yönelik ihtiyacını karşılama garantisi de sunuyor. Kiralama hizmeti öncesinde sunduğumuz destek kiralama hizmeti sonrasında da verilmeye devam ediyor. Deneyimli personel ekibimiz bu süreçte yaşayabileceğiniz herhangi bir aksaklığı giderebilmek için en doğru ve yerinde teknik destek hizmetini de sağlıyor.

Firmamız tarafından satışı yapılan ya da kiralanan tıbbi cihaz ürünü için gerekli kalibrasyonlar düzenli aralıklarla tarafınıza iletilerek cihazın en sağlıklı fonda çalışabilmesi mümkün hale getirilir. Kiralık ya da satılık tıbbi cihaz desteği kapsamında Akyol medikal firması Holmium lazer satış ve yedek parça hizmeti, ikinci el ya da sıfır ürün cihaz tedariği, plazma kinetik, kadın doğum cihazı kiralama hizmeti sunuyoruz. Satışını yaptığımız ürün kategorisinde Holmium lazer muayene sistemleri, optik lensler, rijit flexible urs, working element ve forseps çeşitleri yer alır. Firmamızla iletişime geçtiğiniz anda sizlere en doğru zamanda ürün kiralama ya da satış hizmeti sağlıyoruz. Yatağa bağımlı kronik bir hastanız bulunuyorsa satın alma hizmeti daha elverişli ve doğal bir süreç olabileceği gibi kısa süreli ameliyatlarda kiralama hizmetinden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.