Pnömatik Taş Kırma Makinesi

Pnömatik taş kırma makinesi ile ağrısız ve acısız olarak ultrasonik yöntemlerle böbrek taşı kırma işlemini kısa sürede kişiye sunar. Yaklaşık 45 dakika içerisinde gerçekleşen böbrek taşı işlemi taşın büyüklüğüne göre seans aralıkları belirlenerek sunulur. Genellikle iki seansta taş kırma işlemi tamamlanır ve tedavi süreci sonlandırılır. Pnömatik böbrek taşı kırma cihazı en çok tercih edilen ve teknoloji ile entegre edilebilen bir cihazdır. Su geçirmez yapısı sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılabilir yanında ek aksesuarlarla beraber sunulan cihazın sağlığa zararlı herhangi bir aktivitesi de bulunmamaktadır.

Cihaz basınçlı bir hava yolu ile balistik dalgaların iletilebilmesi aksamına sahip olarak çalışmasını sürdürür. Her seviyede oluşan taş rahatlıkla cihaz sayesinde unufak hale getirilebilir. Ek bir malzemeye ihtiyaç duyulmaz. Cihazla beraber kullanılan endoskopik sistemlerin de zarar vermeyecek bir yapıda bulunması önemlidir. Cihazın tercih edilmesindeki en önemli kaynak ise bugüne kadar yapılmış olan tüm ameliyatların başarılı şekilde gerçekleşmesi ve hastanın kısa sürede tedavi sürecinin tamamlayarak gündelik hayata ayak uydurabilmesidir. Önemli olan ise cihaz kullanımı sırasında sunulan elektrik şokununu ayak pedalı ile yönlendirilebilmesidir.

Pnömatik taş kırma makinesi özelliği ıslak ortamlarda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Taşın sertlik derecesine göre ayarlama yapılabilir. Vuruş sayısı da cihaz üzerinde yer alan manuel alan üzerinden incelenerek ayarlanabilir. Önemli olan burada vuruşlarda basınç kaybı yaşamamaktır. Süreç kontrollü bir şekilde hekim tarafından sunulmalıdır. Kolaylıkla taşınabilir portatif bir yapısı bulunur. Panel üzerinde vuruş sayıları dijital gösterge alanı ile incelenebilir. Özel bir buton sayesinde sayaç istendiğinde sıfırlanabilir. Kimyasal olarak sterilizasyonu gerçekleşmiş olan etkin olarak kullanılabilen ve pek çok yan aksesuarıyla beraber satın alınabilen cihazı Akyol medikal farkı ile tercih edebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz pnömatik taş kırma makinesi hizmetinden Ankara bölgesinde yararlanabilmek için WhatsApp iletişim hattı aracılığı ile bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

hemenara_icon