Akyol medikal firması ile sunulan medikal cihaz satış işlemlerini özveriyle çalışma prensibi ile cihazların tamiri, bakım ve onarımı olarakta hizmete sunuluyor. Biyomedikal alanda sağlık ekipmanlarına yönelik tüm tıbbi cihazların onarımı için iletişime geçebilirsiniz. Tamamen yenilikçi bir yaklaşımla teknolojiye ayak uyduran profesyonel bir sistem benimsenerek tıbbi alanda satışı yapılan ürünlerin satış süreci sonrasında bakım ve onarımı da gerçekleştiriliyor. Sunulan hizmet bu anlamda cihazların yenilenebilmesi için gerekli beceriye sahip personelimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Alanında kalifiye teknisyenlerimiz talep ettiğiniz her anda cihazınızın bakım ve onarımını gerçekleştiriyor.

Medikal sektörde cihazların yenilenen teknolojiye uygun olarak düzenli bakımının yapılması önemlidir. Özellikle sağlık sektöründe aktif faaliyette kullanılan cihazların düzenli onarımının yapılması uzun süreli olarak kullanılabilmesini sağlar. Firmamız tarafından biyomedikal alanda kullanılan cihazların onarımı kısa sürede zamandan tasarruf edebilmenizi sağlayacak bir işçilikle hızla çözüme kavuşturulur. Teknisyenlerimiz öncelikli olarak hizmete sunulacak olan tıbbi cihazın özelliklerini tespit eder. Yaşanan teknik soruna yönelik ön inceleme yapılır. Gerekli görüşmeler tamamlandıktan sonra cihazın yenilenebilmesi için özel ekipmanlar bulundurulur. Ardından cihazın yenilenebilmesi için yerinde onarım hizmeti uygulanır. Gerekli görüldüğünde cihazın atölyelere alınarak yeniden incelenmesi sağlanır. Cihazın işlemler tamamlandıktan sonra uzun yıllar güvenilir olarak çalışabilmesinin sağlanması mümkündür.

Medikal cihazınızın talebe göre klinik ortamında bakımının ve onarımının yapılabilmesi de mümkündür. İletişime geçtiğiniz anda 7/24 talebiniz üzerine belirlenen gün ve saatte bulunduğunuz alana gelerek cihazınızın yenileme işlemlerini başlatıyoruz. Her bir personelimiz bu alanda cihazların çalıştırılabilmesi, bakım ve onarımının yapılabilmesi için özel eğitim sürecinden geçilir. Bu alanda farkımızı ortaya koyarak Ankara bölgesi ve civar ilçelerinden sunduğumuz hizmette uzun yıllardır kalitemizi korumaya devam ediyoruz. Biyomedikal cihazın onarımı sürecinde öncelikle tedarik aşamasında da hizmet sunuyoruz. Klinik ortamında ya da laboratuvarda kullanılan ekipmanlar elektronik olarak belirli bir aksama sahiptir. Bunların doğru bir şekilde kalibre edilmesi gerekir. Elektriksel cihazlardan doğan zararın engellenebilmesi için de özel bir güvenlik testinden geçirilmesi gerekir. Bu durum uzun vadeli olarak cihazı kullanabilmeyi de sağlar.