Holmium lazer cihazı  iyi ve kötü huylu prostat büyüme sorununa doğru ve yerinde tedavi teknikleri ile çözüm bulabilmeyi sağlayacak bir alettir . Ameliyat süreci kapalı cerrahi tekniği ile gerçekleştirilir. Burada vücudun herhangi bir alanına kesi açılmadan sorunlu bölgeye ulaşabilmek cihaz sayesinde mümkündür. Hafif ya da orta şiddetli şikayetler için rahatlıkla uygulanabilen tedavi sürecinde prostat büyümesi ve idrar yolu enfeksiyonu hastalığı ile şikayette bulunanlar için geçerli teknikleri içerir. Ameliyat sürecinde oluşabilecek risk durumunu minimum seviyeye indirebilmeyi sağlayacak özel bir cihaz faaliyeti sunar.

Holmium lazer teknolojisi kullanılarak ürolojik cerrahi müdahalelerinde lazer teknolojisinin sunduğu teknolojik ve yenilikçi yaklaşımdan faydalanılabilir. Prostat dokusu içindeki problemli alana yönelik tamamen temizlenme fırsatı sunar. Bu sırada mühim olan kişinin konforunu da üst düzeyde tutabilmektir. Akyol medikal firması özel klinik ya da hastanelerde tedavi sürecini başlatmak isteyen uzman hekimleri cihaz satışını gerçekleştiriyor. Her zaman için kaliteli ve düzenli bakımı sağlanan teknolojiye uyumlu Holmium cihaz ürününden iletişim hattını kullanarak faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Holmium lazer tedavisi mesane kanserinin engellenebilmesi ve ileri evrelere taşınmasını da engeller. Üst üriner bölgede yer alan tümörün ilerleyebilmesini engelleyecek bir lazer tekniği de sunar. Operasyon yaklaşık olarak 60 dakikayı sürer. Cihaz kullanılarak anestezi yolu ile bölge uyuşturulur. Ardından doku alanına ulaşabilmek için lazer ile kapsül birbirinden ayrılarak mesane içerisine bırakılır. Ardından problemli olan doku bu alanda farklı bir cihaz kullanılarak parçalara ayrılır. Son olarak vakum tekniği ile vücut dışına atılır. Kullanılan bu sistem prostat ameliyatlarında en iyi tedavi tekniği olarak uzman hekimler tarafından tercih edilir.  Ankara ili ve çevre ilçelerinden iletişime geçerek Holmium lazer cihazı satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Tedavi süreci tamamlandıktan sonra lazer ile uygulanan bir işlem olduğu için hastanın yaşamsal faaliyetlerini ameliyatın ertesi günü yeniden başlayabilmesi mümkündür. Cihazın tüm fonksiyonları hassas ameliyat sürecine yönelik yüksek kalite sunuyor. Üroloji alanında prostat büyümesi ve tümör tespitinde ameliyatın gerçekleştirilmesi için kullanılır.