Hastanelerde uygulanacak kritik ameliyatlarda gerekli olan yüksek fiyatlı medikal cihaz ürününü satın almaya gerek duyulmadan kiralama hizmeti pek çok firma tarafından sunuluyor. Günümüzde tercih edilen ikinci el medikal ürün kiralama ya da satın alma hizmeti pek çok klinik, özel hastane ve devlet hastanelerinde tercih edilen bir yöntem olmaya devam ediyor. Hastanın ihtiyacına yönelik her türlü tıbbi cihaz kiralama hizmetini medikal anlamda malzeme satışı yapan ve teknik destek sürecini de sunan Akyol medikal firması sağlıyor. Firmamız kapsamında cihaz satışı yapıldığı kadar cihazların bakım, onarım işlemleri ve ek parça hizmeti de sunuluyor.

Firmamız tarafından kiralanan her bir medikal cihazın belirli bir kullanım kapasitesi bulunuyor. Cihazlar kalibre edilmesi gerekecek bir özelliğe sahip olabilir. Tüm bu teknik süreçte satış yapılırken destek olabilmesi için özel olarak eğitimden geçmiş personelimiz hizmette yer alıyor. Kiralanan ürünün istenen bölgeye iletilmesi, cihazın elektrikli oluşu nedeniyle güvenlik testinden geçirilmesi ve kalibrasyon işlemlerinin tamamlanması da firmamız tarafından sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Kiralama hizmeti sunulduktan sonra belirli sürelerle takip aşamasına geçiliyor. Cihazda herhangi bir problem yaşandığında bu alanda deneyimli olan personellerimiz etkin çözüm yollarına başvuruyor. İkinci el cihazın kullanımı sırasında hasta ve hasta yakını için gerekli bilgilendirme de sunuluyor.

Tıbbi cihaz kiralama hizmeti sadece hastanelere değil evde bakım süreci etkin olarak devam eden kişilere de sağlanıyor. Cihaz kiralandıktan sonra 7/24 aktif iletişim hattı üzerinden irtibata geçilebilir. Sağlığın ön planda olduğu her yerde yaşam kalitesi firmamız tarafından da destekleniyor. Hastanın bu süreçte konforu kadar hasta tıbbi cihazlara erişimini de önemsiyoruz. Sahip olduğumuz bilgi ve donanımı bu anlamda satış ve kiralama hizmeti sunduğumuz ekipmanlar ile beraber paylaşıyoruz. Medikal firması olarak Ankara bölgesinde hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Kiralamak istediğiniz tıbbi cihaz için firma iletişim hattı üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Uygun saat aralığı için oluşturulan randevu sonrası ekipmanınız bulunduğunuz alana teslim edilebiliyor. Kiralama hizmeti kapsamında ürolojik hastalıkların tedavi sürecinde Holmium Lazer, Flexible Urs cihazı ile ürolojik taş kırma ekipmanları için kiralama talebinde bulunabilirsiniz.