Günümüz teknolojisinde sağlık problemine yönelik en doğru cihazı tespit edebilmek ve fonksiyon olarak kullanabilmek önemlidir. Böbrek hastalıklarında idrar kanalına yönelik oluşan sağlık problemlerinde en doğru tekniği tespit edebilmek ve bu yöntem ile doğru tedavi sürecini başlatmak önemlidir. Akyol medikal firması böbrek ameliyatlarında en doğru seçeneği sunabilmek için medikal sarf malzemesi satış ya da kiralama hizmetini sunuyor. Urs teknolojisi altında Rijit urs cihazı satın alınabilir ya da kiralanabilir. İdrar kanalı yolu ile böbrek alanına da kolay erişebilmek için pratik bir sistem sunar. 

Rijit Urs cihazı sayesinde böbrek taşı alanına endoskopi yöntemi ile ulaşarak lazer yöntemi ile taşların kırılabilmesi ve rahatlıkla temizlenerek bölgeden arındırılabilmesi mümkün hale gelir. Urs teknik anlamda kişinin yaşamsal faaliyetlerini olumsuz olarak etkileyen ve gündelik hayatı zorlaştıran küçük ya da orta büyüklükteki böbrek taşının idrar kanalını sıkıştırması anlamına gelir. Uygulanacak tedavi sürecinde Rijit Urs makinesi genel anestezi uygulanır. Yaklaşık 20 dakika süren ameliyat sonrası kullanılan teknik cihaz sayesinde kişi yeni hayatına hemen adapte olabilir. Fiziksel olarak yapılacak aktivitelerde herhangi bir sınırı olmaksızın kolaylıkla sağlığına kavuşur.Uzun yıllardır böbrek taşı rahatsızlığı çekenlere özel olarak oluşturulmuş cihaz sayesinde kameralı sistem ile bölgeye müdahale edebilmek daha kolay hale geliyor. 

Günümüz teknolojisine uygun olarak tasarlanmış Rijit Urs cihazına ulaşabilmek satın alma ya da kiralama hizmetini başlatabilmek için Ankara bölgesinde aktif olarak hizmetlerini sunan firmamızla irtibata geçebilirsiniz. En derinde ki noktaya dahi nüfuz edebilecek kıvrımlı yapıya sahip olan cihazın üstün bir kırma gücü de bulunur. Rijit Urs, üreter bölgede bulunan taşı kırmak için kullanılır. Vücuda herhangi bir kesi açmadan müdahale edebilmek mümkündür. Böbrek içerisinde yer alan taşın fark edilebilir ve cihaz sayesinde ulaşarak kırma işleminin başlatılması daha kolay ve pratik hale gelir. Özel hastanelerde ya da devlet hastanelerinde aktif olarak hizmetini sunan uzman doktorlara yönelik medikal ürün satış ve kiralama hizmeti sunan firmamızla iletişime geçerek uygun fiyatlı Rijit Urs cihazını satın alabilirsiniz.