Sağlık hizmetlerini daha kolay ve elverişli hale getirerek insanın var olduğu her türlü alanda en doğru tekniği kullanarak tedavi edebilmek önemlidir. Medikal firmaları tarafından satışı yapılan ve bazen de kiralanma fırsatı sunulan her bir sağlık ekipmanı doğru personel ekip ile hastaya uygulandığında en kaliteli ve korunaklı seçeneği sunar. Akyol medikal firması hastalıklara yönelik her türlü tıbbi cihazın satın alınabilmesi ya da kiralanabilmesi için özel bir hizmet alanı oluşturur. Elbette ki kiralanan cihazların bakımı da firmaya aittir. Günümüzde birkaç saatte gerçekleştirilecek ameliyatlar için teknik olarak medikal cihaz satın alma maliyetli hale gelebiliyor. Özellikle teknoloji ile bir süre sonra uyumunu yitirecek olan cihazı satın almak mali kayba yol açıyor.

Akyol medikal firması kurumsal olarak kaliteli ve uzun ömürlü tıbbi cihaz satış ve kiralama hizmetini gerçekleştiriyor. Ürolojik tedavilerde, böbrek taşı ya da prostat ameliyatlarında vakalara yönelik en doğru cihazın kullanılabilmesi için doğru kalitede ürün satın alma fırsatını sunuyor. Akyol medikal firması tarafından satışa sunulan ürün grupları arasında özel muayene hizmetleri, Holmium lazer sistemi, Rijit Urs ya da Flexible Urs cihazı, Ürolojik taş kırma ekipmanları kiralama hizmeti, Plazma kinetik satın alma ya da kiralama hizmeti, Working element, Forseps ve Optik lens ürün satışını gerçekleştiriyor.

Ankara ilinde yer alan firmamız bu sektörde öncü olmakla beraber 11 yıldır aktif olarak hizmetini sunmaya devam ediyor. Kaliteli ürünleri müşteri ile birleştiren deneyimli kadro ile bakım ve onarım hizmetini kiralama ve satın alma hizmeti sonrasında dahi sürdüren bir firmayız. Teknik olarak cihazın oluşabilecek problemleri ve kalibre işlemleri için sizlere her an destek oluyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak başlattığımız faaliyetlerimiz de medikal alanında tüm sistematik sarf malzemelerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Akyol medikal ikinci el tedarik fırsatı sayesinde güncel olarak kontrolleri tamamlanmış günümüz standartlarına uygun ikinci el cihaz ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.