Günümüz teknolojisine uygun üroloji ameliyatlarında sıklıkla kullanılan plazma kinetik tedavi tekniği klasik ameliyatlardan farklı olarak endoskopi sürecini daha kolay ve sorunsuz hale getiriyor. Kapalı ameliyat sistemlerinde kullanılan özellikle prostat ameliyatlarında ön plana çıkan bu teknik ağrı ve acı oluşumunu azaltarak bölgede oluşan sorunlu parçanın temizlenebilmesini sağlar. Uzman bir doktor gözetiminde başlatılan ameliyat süreci bölgeden çıkarılan dokunun iyi ya da kötü huylu olması fark etmeksizin ameliyat sırasında probleme neden olmadan kısa sürede işlemi yapabilmeyi destekliyor. Akyol Medikal firması plasma kinetics ürün satışı ya da kiralama hizmeti sunan medikal firmaları arasında yerini alıyor. Ürün kiralama hizmeti kapsamında oluşabilecek her türlü bakım ve onarım hizmeti yine firmamızda çalışan bu alanda deneyimi bulunan ekip elemanları tarafından gerçekleştiriliyor.

Plazma kinetik ürünü kullanılarak prostat ameliyatlarında uygulanan genel anestezi tekniği sayesinde bölgede oluşan zararlı dokunun kısa sürede arındırılabilmesini sağlar. Tedavi sürecinde kamera ışık sistemi ve tel bir halka ile süreç başlatılır. Ameliyat süreci tamamlandıktan sonra kullanılan teknikler sayesinde hastanın kısa sürede hayata adapte olabilmesini sağlar. Vücuttan alınan her bir doku örneği patolojiye gönderilerek incelenir. Genellikle 45 yaş sonrası erkek hastalarda yaygın olarak görülen Prostat şikayetlerinde etkili sonuç alabilmeyi sağlar. BPH adı verilen iyi huylu prostat oluşumu bireyin yaşam kalitesini ciddi boyutta düşüren etkiye sahiptir.

Sıklıkla karşılaşılan Prostat şikayetleri arasında yerini alan sık sık ve gece idrara çıkma sorunları yer alır. Randevu oluşturulduğunda bölgede iyi/kötü huylu doku tespit edilirse günümüz prostat tedavisinde kullanılan plazma kinetik ameliyatı önerilir. Kapalı ameliyat olarak cerrahi yöntemle uygulanan bu teknik ağrısız ve acısız olarak gerçekleştirilir. Hasta standart hayatına hızla adapte olabilir. Diğer yöntemlere göre kesi atılmadığı için hastanın daha çabuk ayağa kalkabilmesi yüksektir. Kanama riski diğer yöntemlere göre daha azdır. Ankara bölgesinde aktif olarak medikal ürün satışı yapan firmamız sıfır ve ikinci el plazma kinetik ürün satışı ya da kiralama hizmetini sunuyor. Uygun fiyatlı ürün alışverişi için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.