Günümüzde üreter tedavisinde kullanılan teknikler teknolojik gelişmelerle desteklenerek daha sağlıklı ve çözüm odaklı bir sistem sunar. İyi huylu prostat büyümesinde etkili bir tedavi tekniği oluşturabilmeyi sağlayacak halk arasında Holep adı verilen Holmium Lazer tedavisi bölgede oluşan kanserli dokunun daha çabuk müdahale edilerek bir üst devreye geçmesine engel olur. Üst ürüner sistemlerde karşılaşılan her türlü iyi ya da kötü huylu dokunun bölgeden arındırılabilmesini sağlayacak ileri teknoloji sistemidir. Akyol medikal firması Holmium lazer cihazı ürün kiralama hizmetini bu alanda uzmanlığı bulunan hekimlere yönelik olarak kolaylaştırıcı bir hizmet kapsamında sunuyor.

Holmium Lazer cihazı özel bir teknoloji ile bezenmiş farklı darbelerde atımlı lazer teknolojisi ile bölgeye müdahale edebilmeyi sağlar. Her cihazın dalga boyu hızı ve atılım sayısı farklı olabilmektedir. Firmamızın sunduğu kiralama hizmeti sayesinde birkaç saat içerisinde tedavi süreci tamamlanacak olan hastaların sağlığına kavuşabilmesinde daha ekonomik ve pratik bir yöntem sunuluyor. Holmium Lazer cihazı kullanımı üreter tedavilerde 100 Watt dalga boyuna ulaşabilme fırsatı sunar. Darbe süresi daha sonradan ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Tekerlekli yapısı sayesinde düz zeminlerde ya da düz olmayan bölgelerde daha rahat bir şekilde hareket edebilmesini sağlar. Lazer parametreleri ayrıştırabilmek ve okuyabilmek için özel bir grafik alanı bulunur. Kontrol alanında bulunan konsol bölümü 270 dereceye kadar dönüş kapasitesine sahiptir. Fiber destek sistemleri ile bağlantı noktaları ile erişim sağlanabilir. Çok kullanımlı ya da tek kullanımlık lazer aplikatörü bulunur.

Prostat ameliyatları bölgede dokunun büyüklüğüne göre 1 ile 3 saat arasında sürebiliyor. En doğru ve etkin yöntem arandığında Holep günümüzde güvenilir bir seçenek olarak tercih ediliyor. Her ameliyatta problemli alana yönelik yapılacak müdahaleye göre farklı bir amaç için kullanılır. Daha çok düşük devirde tercih edildiğinde böbrek taşı ameliyatlarında tercih edilir. Daha yüksek bir güç kullanılmak istendiğinde ise dalga boyunun derecesi artırılarak prostat ameliyatlarında tercih edilir. Holmium Lazer cihazı satın alma ya da kiralama hizmetinden kısa sürede uygun fiyatlarla faydalanmak isteyenlerin Ankara bölgesi ve civar ilçelerden iletişime geçerek süreci başlatması mümkündür. Ürün kiralama hizmeti gerçekleştirildikten sonra garantiye sahip olan her bir parçanın bakım ve onarımı firmamız tarafından gerçekleştirilir. Gerekli görüldüğünde cihazın yedek parça temini sağlanır.