Plazma kinetik ürünleri kullanılarak prostat ameliyatına yönelik tedavi süreci doğru ve etkin bir sistemle sağlanabilir. Kişinin günlük hayatını olumsuz olarak etkileyen ağrı ve acı oluşumuna sebep olan kötü ya da iyi huylu dokunun bölgeden arındırabilmesini sağlar. Endoskopik yöntemlerde kullanılan plazma kinetik ürünleri ilerleyen yaşlarda daha çok fark edilen prostat ameliyatlarında etkin çözüm yöntemi sunar. Daha çok kapalı ameliyat sistemlerinde kullanılan plazmakinetik ağrısız ve acısız bir ameliyat sürecini destekler. Akyol Medikal firması tarafından satın alım ya da kiralama hizmeti olarak tercih edilebilecek plazma kinetik ürünü iki farklı çeşidi ile alıcısı ile buluşuyor. Alfa PLA plazma kinetik cihazı 600 ve 800 modelleri ile satın alınabilir.

Üroloji ameliyatlarında kullanılan Plazma kinetik çeşitleri içinde Tur-p adı verilen teknikle zarar veren doku bölgeden arındırılır. Plazma kinetik yöntemi en temelinde günümüz teknolojisine uygun bir teknik olması nedeniyle üroloji ameliyatlarında daha çok tercih ediliyor. Böbrek alanında oluşan ufak ya da orta boyutlu taşın bölgeden temizlenebilmesini sağlayabilmek için kapalı ameliyat sistemi ile kullanılan etkin bir yöntemdir. Ameliyatı olacak olan kişilerde sıklıkla görülen komplikasyonlar daha azdır. Bölgede oluşabilecek kanama klasik tekniklere göre daha az fark edilir. Bölgede oldukça büyük boyutlu prostatın arındırılabilmesi ancak bu teknikle daha etkili hale gelir. Kalp hastalığı olanlar, yakın zamanda kalp pili kullanmaya başlamış olanlar için güvenilir bir tedavi tekniği olarak görülebilir.

Plazma kinetik cihazı kullanımı eski ve klasik tekniklere göre günümüze daha hızlı adapte olabilmiş bir cihazdır. Yenilenmiş ve güncellenmiştir. Bu yönüyle bölgeye müdahale edebilmekte daha etkin bir çözüm yolu sunacaktır. Bipolar adı verilen sistemlerde kullanılır. Hastanın vücuduna direkt enerji akımı geçmediği için daha hızlı gündelik hayata adapte olabilmesini sağlar. Klasik tekniklerde kullanılan yıkama sıvası vücudu zehirleyebilecek bir etki oluştururken plazma kinetik ürünü fizyolojik serum kullanılarak kişiye sunulur. Maliyeti daha azdır. Bu yönüyle tercih edilme sıklığı da artar. Ankara bölgesinde civar ilçelerden erişim sağlanabilecek görünür bir alanda medikal cihaz kiralama ve satış hizmetini sunuyoruz. Akyol medikal firması plazma kinetik ürün çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilmek, satın alma ya da kiralama hizmeti sonrası bakım ve onarım kolaylığından da faydalanabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.