Holmium lazer tedavisi günümüz standartlarında üroloji ameliyatlarında kullanılan etkin bir tedavi yöntemidir. BPH adı verilen iyi huylu prostat büyümelerine yönelik cerrahi işlem uygulayabilmeyi sağlar. Özel hastanelerde, kliniklerde ya da devlet hastanelerinde uygulaması yapılacak olan Holmium lazer tedavi işlemleri için kullanılacak cihazın satın alım ya da kiralama hizmetinden Akyol medikal firması farkı ile faydalanabilirsiniz. Holep sistemi günümüz tedavi tekniklerinde üreter ameliyatlarında en sık tercih edilen teknoloji ile uyumlu bir yöntem sunar.

Holmium lazer cihazı kullanılarak yapılacak tedavilerde iyi huylu ya da kötü huylu prostat büyümelerine yönelik incelemelerin yapılması, bölgenin problemleri dokudan arındırılması sağlanırken üreter alanda oluşabilecek kist ya da tümörün fark edilebilmesi ve bölgeden arındırılabilmesi sağlanır. Holmium lazer ameliyatı kapalı ameliyat yöntemi olarak kullanılan cerrahi bir tedavi şeklidir. Gittikçe büyüyen hem bölgeye hem de yakın bölgedeki organlara da zarar vermeye başlayacak kitlenin bölgeden ayrılmasını sağlar.

İleri yaşlarda oluşumu fark edilen Prostat büyümesine en etkin tedavi yolunu sunar. Yaşla beraber daha da artan şikayetlere kesin çözüm yolu olarak tercih edilir. Özel hastanelerde, devlet hastanelerinde ya da kliniklerde uzman doktorlar tarafından uygulanan üreter ameliyatlarda kullanılacak Holmium lazer cihaz tedariği için bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız Ankara ili ve çevre ilçelerden erişim sağlanabilecek keşfedilebilir bir alanda hizmetini sunuyor. Kapalı ameliyat sistemlerinde en etkin ve günümüz teknolojisine uygun bir tedavi şekli sunduğu için Holep tekniği daha çok tercih ediliyor.

Holep tekniğinin doktorlar tarafından da tercih bilmesindeki esas sebep yöntem uygulanırken her türlü şarta uygunluk sağlamasıdır. Hasarlı dokunun büyüklüğü fark edilmeksizin rahatlıkla uygulanabilmesi lazer tekniği ile bölgedeki taşın kırılabilmesini sağlaması da avantajlı olarak görülmesinin sebepleri arasındadır. İdrar kanalına yönelik uygulanan bu tekniklerde bölgede darlık oluşumu fark ediliyorsa ameliyat sırasında genişletilebilmesini de sağlar. Kanama riski düşük olduğu için Holep tekniği kalp damar hastalığı bulunanlar, damar tıkanıklığı problemi yaşadığı için kan sulandırıcı kullananlar ile Bypass ameliyatı geçirmiş olanlar için önerilen ve güvenilir şekilde kullanılabilen bir tekniktir.