ALFA PLA600 PLAZMA KİNETİK

Alfa PLA 600 plazma kinetik klasik Tur-p hizmetinden farklı olarak daha gelişkin ve kontrol edilebilir bir tedavi süreci sunar. Avantajları oldukça yüksektir. Bunun nedeni ise bir kolay bir sistematik yapıya sahip oluşudur. Güvenilir oluşu özellikle kalp rahatsızlığı bulunan hastalarda daha etkin ve kontrollü bir tedavi süreci sunmasından kaynaklanır. Kalp piliyle yaşamını sürdürenler ve ağır hastalığı bulunanlar bu süreçte daha güvenilir bir şekilde tedavi olabilir.

Tedavi süreci başlatıldığında kişide tespit edilen iyi huylu prostatın bölgeden alınabilmesi ve temizlenebilmesinde daha kaliteli bir tedavi sürece sunar. İşlem tamamlandığında daha az komplikasyon görülür. İşlem devam ederken kese atma aşamaları daha etkin şekilde sunulabilir. Bu da daha az kanamaya yol açar.

Serum tekniğinde fizyolojik yıkama sıvası kullanılır. Bu da klasik yöntemden farklı olarak kişinin sıvıdan kaynaklı zehirlenmesini ortadan kaldırır. Hem sağlıklı hem güvenilir bir tekniktir.

Büyük hacimli prostat vakalarında etkin bir tedavi metodu sunar. Orta yaş erkeklerde sıklıkla görülen ürolojik hastalığa engel olabilmek ve başlangıç seviyesinde tedavi sürecini hızlandırabilmek için Alfa PLA 600 plazma kinetik cihazına site içi kategorilerimizi detaylı şekilde inceleyerekulaşabilirsiniz. Akyol medikal tarafından sunmuş olduğunuz hizmet kapsamında deneyimli personel ile iletişim kurarak satın alım sürecini uygun fiyatlarla başlatabilir. Satın alım süreci tamamlandıktan sonra oluşabilecek bakım, onarım ve yedek parça hizmeti için bizlerle Ankara bölgesinden iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.

hemenara_icon