ALFA PLA800 PLAZMA KİNETİK

Toplumda yaygın olarak görülen prostat problemlerinin teşhis edilmesi tanı konduktan sonra tedavi sürecinin başlatılabilmesi için gerekli olan bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde iyi huylu olarak bilinen ve ileri yaştan sonra oluşmaya başlayan prostat vakalarını daha rahat tespit edebilmek için kullanılan standart bir sisteme sahiptir. Sistemin oluşturulması ve günlük hayatta işlevsel hale gelebilmesi için gelişkin bir teknoloji kullanılmıştır. Oldukça etkin bir tedavi metodu sunar. Tedavi sürecinde endoskop içerisinde yer alan bir sıvı aracılığı ile problemli alan görüntülenebilir. Üzerinde ışık bulunan bir alet ile ufak bir kese yardımı ile sıkıntıya neden olan doku dışarıya alınır.

Tedavi sürecinde önemli olan Plazma Kinetik Tur-p tekniğinin elektrikle kişiye uygulanabilmesidir. Alfa PLA 800 plazma kinetik cihazı cihazlar arası enerji akışının daha yüksek hissedildiği plazma kinetik bir enerji uygulamasıdır. Bipolar yapısı klasik tedavi sürecinin dışında elektrik akımının hastaya geçmeden bölgeye uygulanabilmesini sağlar. Günümüz sistematiğine uygun güncel bir tekniktir. Akyol Medikal tarafından sunulan satış hizmeti özel bir fizyolojik serum yardımı ile kullanılan yıkama sıvısı klasik yöntemlere göre maliyeti daha ucuzdur.

Firmamız tarafından sunulan Alfa PLA 800 Plazma Kinetik cihazına erişebilmek ve satın alım işlemini tamamlayabilmek için kısa sürede iletişim hattı aracılığı ile personelle irtibata geçebilirsiniz. Satın alma süreci sonrasında bakım ve onarım işlemleri ya da kiralık tıbbi cihaz hizmeti için de yine Ankara bölgesinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

hemenara_icon