Plazma kinetik lazer tekniği kullanılarak yenilikçi ve güncel tasarımlarla üriner sistemde oluşan hastalıkların geçirilebilmesinde kullanılan tekniksel ameliyat sürecini oluşturur. Genellikle üriner bölgenin tedavisinde prostat ameliyatlarında ya da böbrek taşı probleminin giderilmesinde kullanılan teknikleri içerir. Lazer tekniği sayesinde bölgede kullanılacak teknikler sonrası açık yara oluşumu ya da kanama etkisi gözükmez. Akyol medikal firması sağlık alanında hastalıkların tedavisinde kullanılacak malzemelerin satışı ya da kiralanmasında öncü rol oynuyor. Kritik ameliyatlarda kullanılacak uygun fiyatlı Plazma kinetik cihazının satın alma işlemleri kısa sürede firma yetkililerinin yardımı ile tamamlanabiliyor.

Lazer tekniği ile kullanılan Plazma Kinetik çeşitleri arasında en yatkın olanı Plazma Kinetik Tur-P tedavisidir. Günümüz standartlarında iyi huylu prostat büyümesinde kullanılan etkin bir tedavi tekniğidir. Kullanımı sırasında endoskop içerisinde bir yıkama  sıvısı enjekte edilir. Bu sayede sorunlu bölgenin görülebilmesi ve içerisinden parça alınarak dışarıya atılması kolaylaşır. Klasik tekniklerden farklı olarak elektrik enerjisi hastanın vücuduna tesir etmeden sistemsel olarak çalışma tamamlanabilir. Bu teknik tek taraflı işlem uygulamasını gerektirir. Bu da monopolar adı verilen sistemlerle gerçekleştirilir. Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile beraber Plazma kinetik Tur-p aleti kullanılarak daha farklı yenilikçi ve pratik bir ameliyat süreci gerçekleştirilebilir.

Plazma Kinetik Tur-P günümüz standartlarına daha uygun ve pratik bir cihazdır. Klasik yöntemlerin aksine bipolar sistem ile kullanılır. Hastanın vücudundan elektrik akımı geçmez. Yıkama sıvası içerisinde ise fizyolojik serum tercih edilir. Bu durum farkında olmadan hastanın vücuduna zehirli sıvı alınmasına engel olacaktır. Ameliyatlardaki maliyeti daha da azaltan bir sistematik içerir. Ankara ilinde aktif olarak faaliyetlerini sunan medikal firmamız aracılığı ile güncel tekniklerin uygulanabildiği plazma kinetik cihazı satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz. İsteğe göre kiralama hizmeti de sunuluyor. Yetkin personelimiz cihazın kullanılmasına yönelik satın alma süreci sonrası doğru bilgilendirmeyi de sunuyor. Gerekli görüldüğünde cihazın çalıştırılması ve kalibre edilmesinde destek sağlanıyor. Firmamızın aktif telefon hattını kullanarak iletişime geçebilir, konu üzerine daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.