Holmiyum lazer üriner sistemde oluşan hastalıkların giderilmesinde kullanılan özel bir tekniktir. Endoskopik yöntemlerin yanında laparoskopik yöntemler kullanılarak hastanın gündelik hayatına sağlıklı bir şekilde geri dönebilmesi hedeflenir. Özellikle idrar yolunda ya da böbrek sisteminde oluşan sağlık probleminin etkin tedavilerle giderilmesinde kullanılan özel bir cihaz ile süreç başarıyla sonlandırılır. Akyol medikal firması bu süreçte hastalığın iyileşmesine destek olacak Holmium lazer cihazını uygun fiyatlarla tedavi sürecini destekleyici satış sürecini gerçekleştiriyor. Cerrahi olarak doktorların uygulamalarına eşlik edecek cihaz idrar yolunda oluşan ve mesanede tıkanıklığa yol açan üreter taş problemini ortadan kaldırıyor.

Günümüz teknolojisinde böbrek taşının sorunlu bölgeden dışarıya atılabilmesi daha kolay tekniklerle sağlanabiliyor. Kapalı endoskopik yöntemler ile açık yara oluşumu ve bölgesel kanama olmadan Holmiyum lazer tedavisi kısa sürede tamamlanıyor. Hastanın yeniden hayata adapte olabilmesi en fazla bir günü alıyor. Uygulanan tekniklerde taşın büyüklüğüne göre özel bir ses dalga tekniği de kullanılabilir. Kanaldaki darlık ve kullanılacak tedavi yöntemi lazer teknikleri ile daha pratik hale geliyor. Özellikle Holmium lazer sayesinde büyük çaplı taşların kolaylıkla küçük parçalara ayrılması kolaylaşıyor. Bu sayede taşın bulunduğu bölgedeki dokulara zarar vermeden işlem tamamlanıyor.

Üreter taşların vücuttan atılmasında kullanılan Holmium lazer tedavisi %95 oranında kesin sonuçlar vadediyor. Yapılan araştırmalar bu büyük başarı seviyesinin günümüz teknolojisinden yararlanmanın faydası olarak görüyor. Ameliyatı sonrası hasta hızlı bir şekilde ayağa kalkabiliyor. Yaşama adapte olarak iş yaşantısını sürdürebiliyor. Kapalı sistem olarak kullanılan cerrahi teknikler iyi huylu prostat büyümesi kısa sürede etkili tedavi teknikleri ile çözüme kavuşturuluyor. Genel ya da lokal anestezi tekniği ile uygulanan bu ameliyat sonrasındaki en büyük avantaj sorumlu bölgenin büyüklüğü farketmeksizin rahatlıkla tekniğin kullanılabiliyor oluşudur. Ankara ilinde aktif olarak faaliyetlerini sunan medikal firmamız aracılığı ile prostat ameliyatlarında etkin çözüm yolu sunan Holmium lazer cihazı satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz anda yetkili personel ekibimiz konu üzerine detaylı bilgilendirmeyi sağlayacaktır.