Günümüzde çok sayıda firma özel sağlık tekniklerinden faydalanarak tıbbi anlamda uygulanacak ameliyatlarda etkin çözümler sunabilmeyi destekleyecek cihaz tedariğinde bulunuyor. Akyol medikal firması teknik anlamda medikal cihaz satışı ikinci el cihaz tedariği konusunda özel bir fırsat alanı oluşturuyor. Günümüzün kritik tedavi süreci gerektiren ameliyatlarında kesintisiz ve sürdürülebilir bir ameliyat süreci için cihazlarımızın her biri bakım ve onarımdan geçirilerek satışa sunuluyor. Akyol medikal bünyesinde satışı yapılan ürünler garanti kapsamında firmamızın sunduğu güvence ile müşterilere sunuluyor. Sunduğumuz kalite bu alanda uzun yıllardır tecrübemizle birleşerek tıbbi cihazların satışı, tamiratı, tadilatı, medikal ürünlere yönelik sarf malzemelerinin tedariki, muayene cihazları, anesteziye yönelik cihazların bakımı ve ikinci el cihaz tedariği sunduğumuz hizmetler arasında yerini alıyor.

Akyol medikal sağlık hizmetleri kapsamında Holmium lazer teknikleri, Flexible Urs, Ürolojik taş kırma ekipmanları, Optik lensler, Plazma kinetik ürünleri, Forceps ürün çeşitliliği ya da Working element aletleri üzerine satış sürecini gerçekleştiriyor. Tıbbi olarak teknoloji yenilendikçe bu alanda sunmuş olduğumuz cihazları yeniliyor ve her türlü kolaylığı sunabilecek performanstaki ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin pek çoğu ürolojik hastalıklarda, böbrek taşı ve prostat ameliyatlarında kullanılabilecek cihazlardan oluşuyor. Tüm bu cihazlar istendiğinde firmamız aracılığı ile kiralanabiliyor.

Ankara bölgesinde aktif olarak tıbbi malzeme ürün satışında bulunan Akyol medikal firması sıfır ürün satışı, sıfır ürün yedek parçası satışı, ikinci el ürün tedariği, ikinci el tıbbi cihaz kiralama hizmeti ve teknik servis hizmeti ile kapsamlı bir medikal hizmeti sunuyor. Tüm cihazların bakım ve onarımı öncesinden, satış sürecinde ve satış süreci sonrasında da destek oluyoruz. Etkin personelimiz bu alanda yeterli bilgi ve birikimine sahiptir. Düzenli olarak bu alanda kendini geliştiriyor ve cihazlarda oluşabilecek ani problemlere yönelik hızlı ve etkin çözümler sunuyoruz. İletişim hattımızı kullanarak firmamızla etkileşime geçebilirsiniz. Klinikte, hastane ortamında kullanılabilecek tıbbi cihaz kiralama ya da satın alma hizmeti için talepte bulunabilirsiniz.