Medikal cihaz kiralama hizmeti günümüz sektöründe daha gelişkin ve alternatif seçenek olarak tercih ediliyor. Ürünü satın almak yerine kiralamak daha az maliyetle aynı performansı elde edebilmeyi mümkün hale getiriyor. Evde bakım hizmeti kapsamında yatağa bağımlı olarak tedavi süreci devam eden hastalar için önemli bir fırsat oluşturuyor. Kronik rahatsızlığı bulunanlar kendi başına aktivitelerini yerine getiremeyen yatağa bağımlı hastalar, ameliyat süreci sonrası evde tedavisi devam edenler medikal cihaz kiralama hizmetinden faydalanabilir. Akyol medikal firması tarafından sunulan tıbbi cihaz satış ve kiralama hizmetinden her an faydalanılabilir.

En çok tercih edilen tıbbi cihazlar arasında kiralama faaliyeti ile kısa süreli talep gören cihaz kronik rahatsızlıklarda oksijen desteği alınması gereken durumlarda kullanılan teknik cihazlardan oluşur. Özellikle nefes darlığı problemi yaşayanlar ev konforunda medikal cihaz kiralama hizmetini Ankara ilinde hizmetini sunan firmamız tarafından talep edebilir. Medikal firmamızın ürün hizmetleri kapsama içerisine dahil edilen tanı ve tedavi sürecini kolaylaştıran cihazı satın alma ya da kiralama hizmetinden günlük, haftalık, aylık talebe göre yıllık aralıklarla kiralayabilirsiniz. Her zaman var olan bütçeye uygun planlama doğrultusunda tedavi sürecine en uygun cihazı kısa sürede elde edebilirsiniz.

Medikal cihaz satın alma hizmeti zaman sonra bakım ve onarım konusunda yaşanan pürüzlerde daha çok maliyetli hale gelebilir. Satın alınan medikal cihaz zamanla teknolojiye ayak uyduramaz ve fonksiyonelliğini yitirmiş bir hale de gelebilir. Tüm bu olumsuz durumları engelleyebilmek için medikal cihaz kiralama hizmeti günümüzde daha alternatif bir seçenek olarak kabul edilir. İhtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda saatlik ya da haftalık ameliyat sürecinde de sizlere destek olacak medikal cihaz kiralama hizmetini kalibrasyon desteği, yedek parça hizmeti, kiralama hizmeti sonrası bakım ve onarım desteği ile sağlıyoruz. Uzman personelimiz bu alanda kurumsal iş planlamasına en uygun kontrollü medikal cihaz kiralama aşamalarını sizlere takdim ediyor. Bizlere iletişim hattımızı kullanarak ulaşabilir, kısa sürede filmi çalışanlarımız ile irtibata geçerek taleplerinizi iletebilirsiniz.