Akyol medikal firması bu sektörde varlığını kanıtlamış tıbbi cihaz satış ikinci el sıfır ürün cihaz tedariği tıbbi cihaz kiralama satış ve yedek parça hizmeti sunan firmadır. Firmamız bünyesinde ticareti yapılan her bir medikal ürün sağlık hizmetleri kategorisi adı altında en doğru zamanda ve en kolay yollarla tarafınıza iletiliyor. Satın alma hizmetinden daha aktif bir rol oynayarak günümüz standartlarına uygun kiralayabilme fırsatı da sunuyoruz. Ankara bölgesinde sunduğumuz değerli tıbbi destek hizmeti kapsamında müşterilerimize en doğru ve tecrübeli bir kadro ile kalitemizi ortaya koymaktayız.

Akyol medikal ve sağlık hizmetleri kapsamında medikal ürün, sarf malzeme satış ve kiralama hizmeti muayene sistemleri, tedarik hizmeti, anestezi ve cihaz bakım hizmeti ile tıbbi cihazların tedariki tamiri ve tadilatı konusunda sizlere en doğru seçeneği sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde medikal sarf malzemesi ve sağlık hizmetlerinden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Ürün satın alma hizmetinin yanı sıra tıbbi cihaz kiralama hizmetini en doğru zamanda ve en doğru koşullarla sağlamaktayız firmamız aracılığıyla kiralayacağınız her bir tıbbi malzeme özel kalibre seçeneği cihazın bakım ve onarımı ve teknik servis desteği ile sizlere sorun olur.

Akyol medikal firması kapsamında satış ve kiralama hizmeti sunulan ürünlerimiz working elementler, rijit ve flexible urs, holmium lazer, forseps çeşitleri, optik lensler, ürolojik taş kırma ekipmanları ve plazma kinetik ürünleridir. 11 yılı aşkın süredir medikal sektöründe sunmuş olduğumuz faaliyette deneyimli bir kadro ile tecrübemizi sizlere aktarıyoruz her an lider pozisyonunda sağlık hizmetlerinin en doğru ve güvenilir şekilde tarafınızı iletilmesinde ve  hastanın eski sağlığına kavuşabilmesinde rol oynuyoruz. Her türlü medikal sarf malzemesinin satış ve kiralama hizmetini gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte personelimiz sizlere her an destekliyor. Ürün temini sağlandıktan sonraki süreçte dahil profesyonel şekilde kalibrasyon ya da yedek parça hizmeti de sunuyoruz. İkinci el cihazınızı temin ettikten sonra daha masrafsız bir şekilde sizlere en uygun portföyümüze dönük medikal muayene hizmetini suna'nın ürün desteğini sunuyoruz