Holmium lazer prostat ameliyatları için kullanılan özel ve teknik bir cihazdır. Vücutta mesane alanında oluşmuş prostat dokusunun parçalanarak dışarıya atılmasını sağlar. Tüm bu süreçte etkili bir teknikle çözüm yolu sunabilmek için özel olarak üretilmiş cihaz vücutta açık yaraya neden olmaz. Hastanın cerrahi bir tıbbi ameliyat sürecinden geçmesine gerek duyulmaz. Bu da uzun yıllar vücutta var olacak doku hasarının önüne geçer. Akyol medikal firması tarafından satışı yapılan Holmium lazer cihazı daha ekonomik ve etkili bir tedavi sürecini vaat eder. Uzman ve cerrahi bir müdahale doğrultusunda gerçekleştirilecek olan ameliyat sürecinde firmalara ve hastanelere yönelik cihaz satışı gerçekleştirilir.

Firmamız cihaz satış sürecinde bakım, onarım ve tadilat fırsatı da sunuyor. Holmium lazer cihazı satışı yerinde yenileme uygulamaları ya da gerekli görüldüğünde yedek parça hizmeti ile beraber sunuluyor. Üroloji ameliyatlarının vazgeçilmezi haline gelen günümüz teknolojisine uygun Holmium lazer cihazı endoskopik cerrahi uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilir. Sadece prostat ameliyatlarında değil taş kırma ekipmanı olarak da lazer tekniği değerlendiriliyor. Vücudun herhangi bir noktasında oluşabilecek iyi huylu prostat büyümesi girişiminde cerrahi olarak tüm hastalara sunulur. Burada ameliyatı yapılacak olan hastalıklı bölgenin büyüklüğü fark etmeksizin sonuç net ve tam anlamıyla kusursuzca elde edilebilir. Kapalı olarak işleme konan tedavi teknikleri arasında yerini alır.

Üroloji ameliyatlarında böbrek taşının kırılmasında, prostat ameliyatında ve bölgesel tümör oluşumunun giderilmesinde etkin olarak kullanılan bir tedavi tekniğidir. Holmium lazer cihazının satın alınması, bakım ve onarım sürecine dair tüm hizmeti Ankara bölgesinde aktif faaliyet sunan firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Firmamızla iletişime geçtiğiniz anda cihaza ulaşabilmenizi sağlayacak randevu kaydınız oluşturuluyor. Bu tarz teknolojik ekipmanların uzun yıllar kullanılabilmesi için düzenli bakımının yapılması gerekiyor. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra uzman personelimiz cihazın teknik olarak ayarlanabilmesi düzenli bakımının yapılması için de ek hizmet sunuyor. Gerekli görüldüğünde cihaza yönelik yedek parça hizmeti de firmamız tarafından sunulan hizmet kapsamında yerini alıyor.