Akyol medikal ikinci el medikal hizmetini sunan sayılı firmalar arasında yerini alıyor. Kritik ameliyat süreçlerinde masrafları azaltabilmek daha pratik kolaycı yaklaşımla ameliyat sürecini daha uygun hale getirebilmek mümkündür. Firmamız tarafından satışa sunulan plazma kinetik kadın doğum cihazı ürünü tüm bakım ve onarım aşamaları yapılarak hizmetinize sunulur. Akyol medikal firması tıbbi cihazların tadilat bakım ve onarım işlemleri dışında ikinci el medikal ya da sıfır ürün tedariği konusunda uygun bir ortam sunuyor. Kuruluşumuz ikinci el cihaz hizmetinde her zaman için uygun fiyat aralığını tüm firma, klinik ve hastanelere yönelik olarak sunuyor.
%100 orijinal olan ürünler belirli aşamalardan geçilerek bakım ve onarım işlemleri tamamlanır. Her zaman için kullanıma hazır teknoloji ile uyumlu ve 1.kalitedir. 
Ürünlere yönelik özel fatura talebinde bulunulduğunda rahatlıkla gösterilebilir. İkinci el medikal cihaz ürünü satın alma konusunda endişesi bulunanlar güncel olarak teknolojinin faydasından yararlanmak isteyenler için doğru bir çözüm yoluyuz. 

Genel olarak kullanılmaya başlanmış olan ve satın alınan bir cihazın zaman içerisinde yıpranması sürekli olarak arıza çıkarmasından kaynaklı olarak yüksek masraflara neden olması mümkündür. Uzun süreli kullanımdan kaynaklı olarak yıpranmaya başlamış olan teknik cihazınızın tüm bakım ve onarım işlemleri ikinci el tıbbı cihaz satın alım sürecinde firmamız tarafından sağlanıyor. Ankara bölgesinde aktif olarak hizmetini sunan firmamızın sağladığı faydalar arasında cihazın uygun fiyatlarla kullanılması da bulunuyor. Tüm bu süreçte tıbbi cihaz kiralama hizmetinden faydalanabilmek için iletişim hattımızı kullanarak irtibata geçmeniz yeterlidir. 

Ameliyathanelerde kullanılmaya başlanan cihazda belirli aralıklarla problem yaşanabilir. Ürün kiralama sürecinde her zaman için teknik personelimiz sıkıntı yaşadığınız her anda sizlere desteğini sunuyor. Sağlık sektöründe kullanıma sunulacak her ikinci el cihazın düzenli bakımı yapılıyor ve hijyenik şartlarda kullanılabilmesi için özel bir işlemden geçiriliyor. Tedavi sürecinde hastanın bireysel sağlığının ön planda olduğu sağlık hizmetinde sunulacak her türlü cihazın kullanılabilmeye uygun olmasına önem veriyoruz. Hasta sağlığına değer vererek sağlık sektöründe elverişli ve her yerden ulaşılabilir hizmetimizi bir telefon uzağında sunmaya devam ediyoruz.