Günümüzde tıp sektörüne yönelik hizmet sunan firmalar sayısına gittikçe arttırıyor. Hastanelerde ya da özel kliniklerde doktorların ihtiyaç duyabileceği her türlü endoskopik ameliyata yönelik enverterin satışını üstlenen medikal şirketleri işini en sağlıklı ve uygun fiyatlı bir politika ile yapabilmek için aktif faaliyetlerini sunuyor. Bu firmalar arasında yerini alan Ankara ilinde ürün satışı, bakım, onarım hizmeti sunan Akyol medikal firması en zorlu ameliyatlarda kullanılan tıbbi malzemelerin tarafınıza iletilmesini sağlıyor. Ürün satışının sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için tıbbi olarak kullanılan cihazların kalibrasyon işlemleri, bakım ve onların işlemleri sahip olduğumuz sertifikalarla tamamen yasal ve kaliteli bir altyapı ile sağlanıyor.

Akyol medikal firması bu sektörde 11 yıldır hizmet vererek müşterilerini deneyimlerini sunmaya devam ediyor. Kadrosunda bulunan tecrübeli elemanlar sayesinde satın alınan cihazın bakım ve onarım hizmeti de sağlanıyor. Yalnızca satın alma değil kiralama hizmeti de sunulan kaliteli ve çözüm odaklı hizmet grupları arasındadır. Lazer teknikleri ile ilgili tıbbi cihaz ürünlerinin teknik servis hizmetinde ikinci el ya da sıfır ürüne ulaşabilme fırsatını sağlıyor. Üstelik oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda tadilat ve onarım hizmeti de sağlıyor.

Günümüz standartlarında birkaç saat sürecek bir ameliyat için yüksek bedeller ödeyerek ürünü satın alabilmek yerine ikinci el ya da kiralık olarak ürüne erişebilmek daha kolay geliyor. Akyol medikal firması tıbbi cihaz kiralama hizmeti sayesinde birkaç saat sürecek bir ameliyat için kullanılabilecek teknolojiye uygun, tüm bakımları yapılmış ve kalibrasyon seçeneği destek personeli ile giderilen bir hizmet oluşturuyor. Satın alım ya da kiralama hizmeti için bizlere ulaşabileceğiniz gibi cihaz yedek parça hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Kalite odaklı olarak sektörde daha çok ön plana çıkabilmeyi sağlayacak ürünlerin satış sürecinde bütçe dostu fiyatlarla süreci tamamlayabilmenizi destekliyoruz. Kiralama ya da satış sürecini başlatabilmek için iletişim hattımızı kullanarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Medikal firmamız aracılığı ile faydalanabileceğiniz ürün grupları arasında şunlar yer alıyor: Working Elementler, Plazma Kinetik, Holmium Lazer, Forseps Çeşitleri, Ürolojik Taş Kırma Ekipmanları, Optik Lensler, Rijit/Flexible Urs.