Rijit Urs

Rijit urs özellikle böbrek alanında yer alan taşların endoskopik yöntemler ile dışarıya atılmasına destekler. Lazer ya da Pnömatik yöntem kullanılır ve bölgede yer alan taşlar kısa sürede sorunsuz bir şekilde kırılarak temizlenip dışarıya atılır. Rijit urs bir diğer adı üreteroskopidir. Böbrek ve idrar torbasında yer alan silindir şekildeki bir tüp yardımı ile kapalı yöntem tedavi tekniği sunar. Böbrek taşı kırdırma tedavisinden yararlanmak isteyenlerin idrar deliğinden girilir ve kapalı bir şekilde operasyon sağlanır. Hastanın herhangi bir bölgesinde kesi ya da açık yara oluşturulmaz. Ameliyat yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Kısa sürede problem hallolur ve kişi taburcu edilir.

Rijit urs endoskopi cihazı en eski şekilde kullanılan tipik röntgenlerden oluşur burada hedef vücudun herhangi bir yerine ameliyat yarası ya da kese atmadan işlemi uygulayabilmektir. Ankara bölgesinden talep edilen garantili Rijit Urs satın alınabilir. Satın alınan tıbbı cihazınız işlem sonrasında istendiğinde tamir edilebilir ve yedek parça temini sağlnabilir.

Böbrek kanalında ya da mesanede yer alan orta ve alt kısmındaki sıkışmış taşları kırarak parçalamayı sağlar. günlük aktiviteyi zamanla kalitesiz hale getiren ve bireyin sağlığını tehlikeye altına atan şiddetli ağrı ve krampa yol açan böbrek taşını büyüklüğüne ve sertlik durumuna göre daha kolay bir şekilde vücuttan atılmasını sağlarlar. Akyol medikal firması ile iletişime geçerek talep ettiğiniz tıbbi medikal ürünü satın alabilirsiniz.

hemenara_icon