Flexsible Urs

Flexible Urs standart taş kırma cihazlarından daha üstün performans sunar. Flexible Urs ile idrar kanalında ya da böbrek altında yer alan taşın lazerle parçalanması işlemidir. Burada esas olan vücudun herhangi bir noktasında kesik açmamaktır ve bu da oluşabilecek kanama riskinin de önüne geçer. Kısa sürede yaptırılan ameliyat sonrası kişi eski hayatına geri dönebilir. Yaklaşık bir buçuk saat süren ameliyatta anestezi işlemi uygulanır. Tüm prosedürler gerçekleştirildikten sonra alınan böbrek taşı yerinde belirli bir süre ağrı hissedilir. Bu ağrıyı engelleyebilmek için üretilen stent yerleştirilir.

Kullanılan cihazda esas olan bükülebilir bir sistemden faydalanabilmektir. Bu vücudun genel yapısını bozmadan rahatlıkla sorunlu bölgeye ulaşabilmeyi destekler. Flexible Urs cihazı ile sağlığınız güvende. Vücut içerisinde kırılan tüm parçalar kum haline gelinceye kadar parçalanır ve dışarıya atılır. Yıllardır kullanılan sıklıkla değerlendirilen bir yöntemdir. Taşın boyutu ameliyatın süresini ve taşın düşme olasılığını da değiştirir. Ankara bölgesinde hizmet sunan firmamızla kısa sürede etkileşime geçebilirsiniz.

Cerrahi olarak uygulanan bu işlemde herhangi bir delik ya da kese atılmadan böbrek alanına ulaşabilmek mümkün hale geliyor. Lazer yoluyla bölgedeki taş kırılıyor ya da geri alınıyor. Flexible Urs cihazı oldukça ince ve kıvrak bir yapıya sahiptir. Böbrek alanı üzerindeki tüm bölgeleri erişebilir. Birden çok böbreği hasta olan vakalarda tek seferlik ameliyat sırasında tüm taşların alınabilmesi mümkün hale gelir. Oldukça fonksiyonel ve tıpta sıklıkla kullanılan bu cihaza erişim sağlayabilmek için Akyol medikal firması ile irtibata geçebilirsiniz. Kısa sürede sizlere ulaşım sağlanarak cihaz satın alımı ya da kiralanması üzerine net bir bilgi verilir.

hemenara_icon