Holmium lazer cihazı tıpta daha etkin ameliyat tedavisi sunabilmek için kullanılan farklı atıma sahip lazer özellikli cihazdır. Bu atım sürecinde ardışık olarak sorunlu bölgeye güç uygulanır. İyi huylu prostatın büyümesine yönelik tedavide kullanılan bir tekniktir. Üst üriner sistemin tümörden arındırabilmesini sağlar. Farklı evrelerde rahatlıkla kullanılabilir. İleri teknolojiye sahip oluşu lazer teknolojisinin benimsenmesi ile daha çok ön plana çıkar. Akyol medikal firması tarafından uygulanan Holep cihaz satışı uygun fiyat kalitesi ile sizlere sunulur. Satın alma işleminin yanı sıra ameliyathanelerde kullanılabilecek cihazların kiralanması da mümkündür. Konu üzerine detaylı bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde Holmium lazer ameliyatı 150.000 Euro'dan başlar. Ameliyatın cihaz maliyeti ise 50.000 Euro'yu bulabilir. Hastada iş gücü kaybını önleyebilmek kaliteli bir hayat standardı sunabilmek için daha etkin sonuçlar elde edebilmeyi destekler.

İyi huylu prostat büyümesine yönelik genel cerrahi işlemlerde kullanılan bir alettir. Her türlü ebatta taş, kitle ya da prostat oluşumuna yönelik endoskopik teknik uygulanır. Kapalı tedavi tekniği sayesinde açık kesi ya da yara oluşumu gözlemlenmez. En büyük faydası da budur. Lazer tekniği sayesinde bulunduğu bölgeye farklı derecelerde elektrik ışını uygulanır. Ürolojik ameliyatlarda sunduğu watt enerjisi ile taş kırmada kullanılır. Holep ameliyatının süresi uygulama alanındaki prostatın türüne ve genişliğine göre değişebilir. Buna göre en az bir saat en fazla 3 saat süren operasyon başarılı şekilde sonuçlanır.

Holmium Lazer cihaz satın alım işlemleri için Ankara bölgesinde aktif hizmetini sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu cihaz sayesinde teknolojinin getirmiş olduğu kolaylık ve hastanın sağlıklı bir şekilde yaşamına devam edebilmesi kolaylaşır sadece ürünler sistemde değil endoskopik böbrek ameliyatlarında kullanılan bir lazer tekniği olarak da değerlendirilebilir. ESWL adı verilen ses dalgası yöntemi ile bölgedeki taşın kırılması mümkündür. 5 milimetreden büyük olan taşlar idrar kanalını tıkayabilir. Tıbbi müdahale burada önemlidir. Taş kırma vakalarında üstün başarı fırsatı sunan Holmium lazer cihazı ile yapılan tedavilerde %95 oranında olumlu sonuç alabilmeyi destekler.