Hasta yatakları, üretici firmalar tarafından müşterileri için birçok imkanı beraberinde sunmakta olan fırsatlar arasında yer almaktadır. Bu hizmetler arasında hasta yatağı kiralama ve satış işlemleri de müşterilere sunulan fırsatlardan birisi olarak karşımıza çıkar. Yataklar özel donanımlı olarak tasarlanmasından ötürü fiyatları da diğer yataklara göre çok daha pahalı olmaktadır. Hastaların sağlıkları ve de psikolojik koşullar dikkate alınarak hasta için ödenmekte olan ücretlerin çok yüksek miktarda yer almadığını söylemek mümkündür. Hastalar, başı işlevleri kullanamamasından ötürü devamlı yatma ihtiyaçları doğabilmektedir.

Yatalak konumda yer alan ve de yatakta kalkma durumlarında zorluk yaşayan hastaların hasta yatağı kiralama ya da satın alma gerçekleştirmesi gerekir. Bunun asıl nedeni ise hastaların iyileşme göstermesi ve de yatakların atıl bir durum içerisinde kalma ihtimali bulunmaz. Hasta yatağı kiralama alternatifleri ile hastaların iyileşme olasılığı bulunan kişiler için çok ideal olabilmektedir. Hastalıkları geçici durumda olanlar ise, kısa süre sonrasında bu yatağa ihtiyaç duymaması durumunda ise satın alma durumları yerine kiralama seçeneklerinden de faydalanabilmektedir. Hasta yatağı kiralama ücretleri, satın alımlara göre çok daha uygun olabilmektedir. Kiralama ücretleri ise, hastaların tahmini olarak iyileşme sürelerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu süre dolduktan sonrasında ise, kiralama süreleri firmalar ile iletişime geçerek uzatılabilmektedir. Kiralama durumu bittikten sonrasında ise hastane yatağı firmaya iade edilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Hasta yatağı kiralama fiyatları birçok özelliğe bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Hasta yatağı, manuel modeller için çok daha uygun fiyatlar ile kiralanmaktadır. Üretim içerisinde motor kullanılmakta olan ve de elektrik ile çalışılan motorlu hasta yatakları fiyatları, manueller ile kıyaslandığında ise daha yüksek ücretler barındırmaktadır. Motorlu hasta yatakları içerisinde, yatakta bulunan motorların artış göstermesi ile, kiralama ücretleri de aynı oranda artış gösterebilmektedir. Örnek verecek olduğumuzda iki motorlu olan hasta yatakları fiyatları, dört motorlu hasta yataklarına göre çok daha düşük olabilmektedir.

Hasta yatağı kiralama hizmetlerini Ankara bölgesi içerisinde Akyol Medikal işletmemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Özelliklerine göre ihtiyacınız olan hasta yataklarını dilediğiniz kadar temin edebilir ve bu şekilde hastanızın çok daha konforlu bir iyileşme süresi geçirmesine yardımcı olursunuz.